Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon
Toplam 61 mesajın 46-60 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Evet arkadaşlar benim sonucu kesin ve net olarak Ankarayı arayıp dün öğrendim...ve maalesef telefondaki bayan memur %28 dedi...Mayıs 2sindede postaya verilmiş diye söyledi...ne diyelim sonuç bu...

yaklaşık 8-10 aydır buradan başta Oturan Boğa dostumuza ve tüm bu site dostlarına çok teşekkür ederim...çok yardımcı oldunuz...
    Bana gelince benim zaten bir tane daha olmam gereken anevrizma damar ameliyatım var ama bunun ne zaman olacağına doktorlar karar veremiyor nedeni damar sınıra çok yakın ama sınırıda geçmiş değil yani..o yüzden bu böyle yıllarcada sürebilir 6-8 ay içinde ameliyatta gerekebilir deniyor...
    ama sonuç ne olursa olsun bu ameliyatıda atlatınca yani aort kapak ameliyatım+hiper tansiyonuma bu yeni damar ameliyatımıda ekleyip gerekirse ileride tekrar şansımı ve haklarımı deniyeceğim ama bu süre yıllar sonramı olur yoksa ne zaman olur bir şey diyemiyorum...aslında hiç böyle olmamalıydı yani mevcut tabloya göre bu benim hakkımdı ama hastane heyeti veya Ankara mutlaka bir sorun çıkarıyor maalesef böyle tam ortada kalıyorsun...bende buradan daha önce okuduğum arkadaşların durumuna düştüm yani ne özürlüyüm ne değilim...peki biz neyiz.......

Ben pes ettim buradan herkese kucak dolusu sevgiler.....

Üye
    werre Avatarı

Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    08:16
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya arkadaş sen %36 demiştin nasıl oliyor bu sefer 28 oliyor? sadece aort kapağa 30 veriyorlar demedinmi?

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Dedim güzel kardeşim dedimde...ben ilk heyete girince (zaten hayatımda ilk defa girdim) çıkan sonuç %36 işte bu sonuç hastane tarafından defterdarlığa gidiyor defterdarlıkta bu sonuç ister 40 ve üzeri olsun ister 40 ve altı olsun ankaraya vergi indirimin onaylanması için yada varsa haksız bir durum adaletli bir karara varsın diye yüksek sağlık kuruluna gönderiyor....işte bu ankara benden bu 36 sonuç gidince bir eko istedi(onca test eko tomografi ameliyat raporları olduğu halde)illa devlet hastanesinden birinden bir eko çektir gönder ona göre sonuç vereyim dedi...bizde ümitlendik tabiii ulan bak görüyormusun bize haseki haksızlık yaptı 36 çıktı işte asıl noktayı burası boşuna koymuyormuş diye sevindik...neyse ekomuzu çektirdik...en yakın devlet hastanesinden ve gönderdik...derken gelen çıkan sonuç %28 oldu...yani durum bu...bilmem anlatabildimmi...gerçi elime resmi yazı gelmedi tc nomla telden memurdan sonucu öğrendim...ama kesindir değişmez...işte böyle...ayrıca evet doğru söylüyorsun sadece tek kapaktan 30 + hiper tansiyon 10 toplam sadece bunlar 40 ama onlar farklı bir şekilde hesaplıyorlar...

Üye
    werre Avatarı

Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

desene vay halimize bunları özürlü olarak görmiyenlerde aynı duruma düşerler inşalah diyelimki halimizi anlayabilsinler

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet aynen öyle....diyoz diyoz ama bir şey değişmiyor...şimdi mesela ben ne özürlüyüm ne değilim...yani olduğum ağır ameliyatlar var ama tın kimsenin umurunda değil...

Üye
    skocak2006 Avatarı

Gerçek Adı
    şahin
    Son Giriş
    09.11-2016
    Saat
    20:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bakırköy sadi konuk hastanesinden aldınmı raporu orayı dene bence
    mehmet akif ersoy kalp ve damar hastaneside var aralardan dene bi
    özürlü kimlik kartı alacam diye başvur parasız nasıl olsa onlar kaç verecek raporu onlarda düşük verirse yapacak bişi yok

Üye
    werre Avatarı

Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anladmki kapak ameliyatı olnlara ameliyatlı olarak bakmiyorlar iyileşti olarak bakiyorlar ekodaki ef miydi unuttum şimdi ismini onun derecesine bakiyorlar

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet aynen öyle benim ef de yüksek çıkınca böyle oldu...ogun aynı yerde tesadüh 2 eko çektirdim.saba kendi kontrolum için özel hastanede öğleden sonrada devlet hastanesinde.devlet olanı ankaraya yollamak için çektirdim..inanırmısın özeldeki ef 65 devlette aynı gün ef 71 çıktı eee haliyle onlara göre bayağı yüksek sayılır...ama şunu unutma hangi devlet hastanesine gidersen git normal bir kontrol için bile gitsen devletteki ekonun ef si 5-10 puan yüksek çıkıyor bu ispatlanmış kanıtlanmış bir olaydır kime sorarsan sor böyle oluncada sen o tablodaki ef yi nasıl tutturacaksın kardeşim....

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Kardiyolojik bölümünden pek macera cıkmaz, ürodinami bölümünden cıkar Sonuç hayırlı cıkar inşanlah Serkan.

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ne gibi faruk...macera çıkmaz derken ?...ayrıca ürodinami ne?

Üye
    werre Avatarı

Son Giriş
    21.04-2014
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet ya o ne?

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Madem sordunuz acıklayım, ürodinami testi ,idrarın akışını ölçen test ,tak yapar gibi sonda takıyorlar ,cok zahmetli bir test espiri olsun diye söyledim macera derken benim aklıma yaptırdığım bu test geldi.Maksat konu güncel olsun.Bilmeyenlerde öğrenmiş oldu.

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tamamda güzel dostum ürodinamiden bize ne....o senin sorunun bizimkisi kalp ile ilgili...illa rapor için şimdi başka tarafımızıdamı bozucaz....ne yapalım vermiyor adamlar dünyanın sonu değil yaa..

Üye
    suatpelen Avatarı

Gerçek Adı
    suat pelen
    Son Giriş
    11.05-2017
    Saat
    17:41
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

serkan bey oğlum.rahatsızlığı olan herkese geçmiş olsun diyorum.bende geçen yıl mitral ve aort kapak ameliyatı oldum.izmirde oturduğum için şanslıyım galiba çift kapaktan 23 puan , tansiyondan 10 puan ,60 yaş üstü olduğumdan 10 puan olmak kaydıyle %43 lük raporu bir günde aldım.ben emekli olduğumdan rapor aynen geçerli kaldı.ama çalışan olsaydım bu rakam ankarada %40 altına düşecekti.siz tek kapak %30 demişsiniz ama çift kapağa bile verilmiyor o oran.herkese sağlıklı günler.

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın Suat Pelen,konuyu bu kadar net anlatamazdınız doğrusu...yani kesin ve net olarak dediğiniz çok doğru....ben sadece tabloda yazanı demiştim....yani bu rapor alma işi zor kimse ümitlenmesin...

Sayfa 4 / 5 İlkİlk 12345 SonSon