Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hamza14 Avatarı

Son Giriş
    06.04-2008
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm benim iki gözümdede rahatsızlık var kerotokonus var kontak lens kullanıyorum, ama rahat calışamıyorum. işyerinde takamadıgım için gözlerimin bozuklugu devamlı ilerliyor. aceba saglık raporuna baş vursam alabilir miyim? 7 mt den arac plakasını okuyamıyorum çıplak gözle. şimdiden çok tşkkr edrim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Oranı bulmak için şuradaki cetvelden yararanabilirsin: http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskil...060716-3-1.doc
    Daha sonra iki göz için toplam işgücü kaybı oranını Balthazard Formülü (madde 11) ile hesaplayacaksın.
    Oran toplamda %40 ve üzerinde olmalı ki, sakat statüsünde değerlendirilip, erken emeklilik hakkından yararlanabilesin.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hamza14 Avatarı

Son Giriş
    06.04-2008
    Saat
    14:18
    Yaşadığı Yer
    bolu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok saol ilgiledigin için ama oranı bulmak için cetvele baktım ama hiç bir şey anlamadım tekrar baştan birdaha okuyum ama zor gene de çok saol ilgilendigin için birde (sürekli görsel işlev veya yapı bozuklugu; zeminde yatay medikal durumun maksimal olarak düzeltilmesinden sonrakalan sürekli görme kaybı olarak tanımlanır )yazıyo ben lens kulanıyom lens den sonraki dereceyimi hesab edecez aceba

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Lens detayını bilmiyorum, ama yazılandan anladığım, evet, lens kullanırkenki görme durumun değerlendirilir.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...