Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mekankolik Avatarı

Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sizden yardımcı olmanızı beklıyorum orası hakem hastaneymiş bu yuzden ö. raoporu cıkartmam gerekmekte bu hastaneye ö.raporu için gıden varmı. yada itiraz edip hakem hast. olarak hacettepey ünv si hastnesını seçen varsa..

Üye
    anestezi18 Avatarı

Gerçek Adı
    alihan
    Son Giriş
    07.12-2017
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    ankara şuan yozgattayım
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben ordan aldım.Aynı zamanda hacettepede sağlık görevlisi olarak çalışıyorum.Rapor işi hacettepede kolay,en azından yorulmuyorsunuz.Hastalığınız hangi bölümü ilgilendiriyorsa o bölüme başvuru yapıyorsunuz.Randev.aldıktan sonra c katı destek hizmetleri bölümünden özürlü raporu için başvuru evreklarını alıp muayeneye gidiyorsunuz. Devlet hastanesi gibi diğer bölümleri gezmiyorsunuz.Heyete sadece dosyanız giriyor.1 hafta sonrada raporunuzu alıyorsunuz.

Ayrıca g.i.b yozgattan aldığım raporla vergi indirimi için başvurmuştum.raporumu kabul etmeyip gazi ünv.hastanesine gönderdi. gaziye gitmeyip raporumu hacettepeden aldım ve raporumu vergi indirimi için kabul etti.

Üye
    mekankolik Avatarı

Son Giriş
    27.03-2011
    Saat
    19:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

anestezi18 çok teşekkurler. okadar yorulmadan rapor alındıgını bılmıyodum. yararlı oldunuz! Yani sadece kendi hastalığımın polkiniğinde tadavimi oluyor ve getırdıgım ö.raporu evraklarını aynı branşa veriyoruz, hastalık durumumuzu inceliyorlar varsa hastlk şikaytlrımız belırtıyoruz. 1 hafta sonra raporumuzu alıyoruz. bu şekildeyse çok iyi, diğerlerı gıbı degıl. anlaşılan dogru durust bakıyorlar dogrumu aynen boyle mi?

Üye
    mansion Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    11:12
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    10

Merhabalar ocak ayında ankara hastanesınden bınbır zorlukla ve ıslemle aldıgım %38 lık oranlık raporun %40 olması durumda bır takım haklar kazanacagımı ogrendım . Uzerınden 6 ay gectıkten sonra yenıden basvuru yapabılıyor musuz dıye bılgı aldım. Sımdı hacettepe hastanesınden basvuru yapsam yardımları olur mu kı acaba? Ankara hastanesınde ınsanın yuzune bakmıyorlar resmen .
    @anestezi18

Üye
    aykut71 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2015
    Saat
    18:45
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@mansion

ilk önce ankara il sağlık müdürlüğüneitiraz dilekçesi verip yeniden kurula girersiniz. bir dahakinekendinizi iyi tarif rdin ve sıkıntınız neyse üzerine bastırınn. tabiri caizse 40 alana kadar ayıya dayı deyin.

Üye
    Suret Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:01
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    76
    Verilen Beğeniler
    251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İl sağlığa itiraz diye bişey var evet ama her hastane için yok, mevzuatın ucu açık, kabul eden hastaneler nasıl verecekti o raporu o zaman. Hacettepe yi arayın durumu aynen söyleyin, kabul ettiklerini görürsünüz rapor vermeyi...