Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar. Benim %80 psikiyatri ağır özürlü raporum var şimdi de araç almak için raporumu nasıl yükseltebilirim
    tip 2 diyapetes melitus ilaç ayrıca Astım bronşit ilaç raporum var bu hastalıklar dan nasıl rapor alabilirim.
    psikiyatır raporuma nasıl ekletepilirim şeker ve asdım raporu almak için nasıl bir yol izlemem gerekir Balthazar formülüne nasıl ekletebilirim en az %90 nasıl .yük selir .

not özürlü raporumda .sadece ZİHİNSEL RUHSAL .Bölümü dolu. öpür hasdalık lar boş.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Erdoğan bey;
    Rapor oranınızı %90 yaptınız ve araba da aldınız diyelim ama maalesef siz o aldığınız arabayı hiç bir zaman kullanamazsınız...

Üye
    Eğce Avatarı

Gerçek Adı
    Erdoğan
    Son Giriş
    06.11-2017
    Saat
    17:40
    Yaşadığı Yer
    Çorum / Merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlker bey . evet ben de biyorum Bazı haklardan yoksunum mesala oy kulanma hakkı ama her seçimdede oy kullanırım . araç kullanamam ama 17 yaşında yetiş gin olum var okullanır diye. benim amacım vergiden mu af olması icin. rapor nasıl yükselir diye sor muşdum. hatırlat dığın için .TEŞEKÜRLER