Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ardiles72 Avatarı

Son Giriş
    31.07-2015
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    artvinli abicim.... bende sakaryalıyım.. ben bir iş kazası geçirdim.. pelvis kemiklerim kırıldı idrar yolum koptu ve sağ ayağımdada uyuşma ve yanma kaldı... benim tedavimi adapazarında yapamadılar... kocaeli üniversitesine sevk ettiler..... amaiş rapora geldimi araştırma bana %35 verdi. banada sana yapılanın aynısını yaptılar...yenikent %32 verdi... itiraz ettim haydarpaşa numuneden %48 verdi....adapazarındaki doktorlara koklatsaydın biraz böyle olmazdı... özürlü raporu vermemek için elinden ne geliyorsa yapıyo bu doktorlar..anca yatalak olman lazım rapor alman için saygılar.... ha bide sebeb 37 yaşında olmam.... sen daha çalışırsın diyo bana terbiyesiz doktor..... ve hala plvis kemiklerim kırık düzelmedi.....

Üye
    mert01 Avatarı

Gerçek Adı
    R.Azim
    Son Giriş
    18.08-2017
    Saat
    19:53
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    10

ardiles72;

bana da sen daha yeni baslamıssın napcan raporu diyor hele git basla sonra alırsın diyor. orası seni ne ilgilendirr be vatandaş sen doktorsun objektif olarak ne görüyorsan onu yazmakla mukellefsin. gerisine karısmaya kimsenin ne hakkı var ne de haddine düsmüs.

Üye
    ferdi5519 Avatarı

Gerçek Adı
    hasan yıldırım
    Son Giriş
    19.03-2016
    Saat
    01:03
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ -Çorlu
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahh ben olsaydım orda ahhh ben ona gösterırdım nasıl davranılıcanı ve ben ona verırdım ömrunun boyunca onutamıycağı bır dersı

Üye
    YiRiZMa Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

artvinLi çocukmusun. ezdirmeseydin kendini. çok sinir oLdum yaa o doktorun oracıkta ağzını burnunu dağıtacaktın

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Peki arkadaşlar diyelimki rapor için iş yerinden kağıt alındı ve müracaat ettik...ancak oran %40 altında kaldı...bu rapor iş yerine gidiyor herhalde ve ondan sonra işveren tarafından çalışana bir sorun oluyormu?yani bundan sonra çalışana bir riski varmı? Yani raporu alamadın yada aldın ama oran düşük itirazda etmedin öyle bıraktın diyelim peki sonra ne oluyor...bu kon hakkında herkesden cevap bekliyorum....

Birde şöyle sorayım oranı düşük veriyorlar diye rapor mücadelesini bıraktıktan sonra normal çalışmana devam edip emekli olabiliyormusun?..

Üye
    liman54 Avatarı

Gerçek Adı
    yasin
    Son Giriş
    03.11-2017
    Saat
    09:22
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    selam arkadaşlar bende 2005 yılında böbreklerde protein kaçağı yüzünden SAKARYA DEVLET HASTANESİNDEN %40 rapor aldım.%40 vergi indirimi aldım.
    Koyulan teşhis ise böbreklerde kreatin olması,böbreklerde kreatin oranına göre %20 veriyorlar oysaki bana % 40 verdiler.
    işin kötü tarafı benim böbreklerimde protein kaçağı vardı ve ben o dönemde 5 yıldır böbreklerde protein kaçağı hastalığı devam ediyordu o durumda cetvele göre % 60 vermeleri gerekiyordu.

kısacası yanlış teşhis yanlış oran verebiliyorlar.benim anlamadığım bu rapor ankaraya %40 olarak gidiyor.ve %40 olarak onaylanıyor.normalde cetvele göre bu oranı %20 düşürmeleri gerekiyor.bende itiraz ettiğimde ise doğru teşhis koyularak %60 vermeleri gerekiyordu.sizin anlayacağınız bende zaten dedim işim var %40 vergi indirimi almışım tekrar uğraşmak istemedim.şimdi doktorumla konuşuyorum oda %60 rapor veriyoruz dedi cetvele göre bende uğraşmak istemiyorum.fırsat bulursam bir ara raporu % 60 çıkartacam gerçi bana ne kadar faydası olur oda tartışılır.

kısacası bazen yanlış teşhis verilebiliyor.derdimizi iyi anlatmak birazda hastalığımız ne olduğunu kendimizinde bilmesi iyi oluyor.haklarımızı daha iyi savunabilmemiz için.şunu sakın unutmayınki en iyi savunma mekanizmasıneyi savunduğunuzu ve niçin savunduğunuzu çok iyi bilmemizdir.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12