Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    hamza827 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    10:14
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selamlar.ben 2004 eylulde bır fabrıkada işe basladım.2 ay sonra vergı ındırımı için basvuru yaptım.% 40 raporum var. 8.5 gozluk kullanıyom ayrıca gece korlugu(tavukkarası)var.ama ankara raporu 17 ye dusurdu ne yapmam gerekıyor.şimdiden teşekkürler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Raporunda hem görme sorunun hem de tavuk-karası rahatsızlığın değerlendirildi mi? Yani her ikisini de işleme koymuşlar mıydı?
    Her ikisi de işleme konmamışsa, bu yönde bir itirazda bulunabilirsin.
    Ayrıca, hangi kayba yüzde kaç rapor verileceği şuradaki cetvele göre hesaplanır: http://rega.basbakanlik.gov.tr/eskil...060716-3-1.doc
    Eğer cetvelde durumunla ilgili olarak %40 diyorsa ve bunu düşürmüşse Ankarai buna da itiraz edebilirsin.
    Bunun için başvuru yaptığın Defterdarlığa itiraz dilekçesi vermen ve yeniden değerlendirme talebinde bulunman gerek.

Sadece, yukrıda belirttiğim cetvele göre durumun gerçekten %17 (ya da %40 altında) öngörülüyor ise, o zaman itiraz edemezsin. Yani edersin de bir sonuç alamazsın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hamza827 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben bu cetvelden bır sey anlamadım.soyle bır sey gece korlugu fılmı cektırırken gozluklerle cektıler

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:28
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

İnan bu ayrıntıyı bilmiyorum. Dediğim gibi, itiraz edebilirsin, ama görme konusunda oranları çok düşürdüler. Sanmıyorum ki itirazın bir faydası olsun ve oran %40'ın üstüne çıkarılsın.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    hamza827 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bende gece korlugu var itiraz ettıgımde hakem hastanesınemı yollucaklar.bana oyle soyledıler

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Doğru söylemişler.

Üye
    hamza827 Avatarı

Son Giriş
    16.02-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Manisa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teş arkadaslar bılgılerınız için