Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123
Toplam 33 mesajın 31-33 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sivrisinek Avatarı

Gerçek Adı
    betül
    Son Giriş
    06.01-2014
    Saat
    20:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    oratpedık oldugu ıcın orada mı cekerler fılmı yoksa ısterler mı. benım goz de bozuk bu engele gırıyor mu mıyop olmak.

ya metın ınternetten randevu al dedıler hala alamadım. gece 12 de acılıyor 10 sanıyede hepsı doluyor nasıl olacak ya. sen nasıl aldın saglık kuruluna ılk tıklamada hepsını dolmuş goruyom acılır acılmaz. nasıl alacam ben randevu ya

Üye
    faruk34 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    3

Haseki sağlık kuruluna giderken randevu almaya gerek yok, dilekçe verdikten sonra onlar sizi bir-iki hafta sonra randevu verip cağırıyorlar.Diğer polikilinikler içinde internetten randevu almaya gerek yok, hastaneye erken git barkodunu al muayene olursun.İnternetten randevu alsan dahi barkod almadan muayene etmezler.

Üye
    metin türk Avatarı

Gerçek Adı
    metin
    Son Giriş
    15.04-2017
    Saat
    20:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    wak wak kardeş sen randevunu al orda ne gerekilyorsa isterler ama elinde film felan varsa sende götür orda çekerler ama bazıları çok ileri tarihe veriyor benden emege istediler hastanede çekiyorlar ama 3 ay soraya gün veriyor özelde çektim 70 lira farkını ödeyip randevu ise internetten aldım tesadüf ilk dememde aldım ben göz içinse doktora ne özrün varsa söyle belki girer ileri dereceyse

Sayfa 3 / 3 İlkİlk 123