Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aydilek Avatarı

Son Giriş
    14.07-2010
    Saat
    15:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam arkadaşalar

daha önceden bellirttiğiim gibi sol kulaktan tamamen duymuyorum.ve askerlikten muaf oldum birkaç gün önce.işkurun bana vereceği kağıtla devlet hastanesine gidersem sizce yüzde kaç oranda rapor verirler.

malum özürlü olmak için tüm vücut oranınını yüzde kırkı olması lazım. acaba yüzde 40 verirler mi bir kulağın duymamasına (total işitme kaybı) yüzde 40 vermeseler hiç uğraşmıyım diyorum.
    lütfen bu konu hakkında bilgisi olan varsa yazsın.

bir de benim sağlık güvencem yok işkur gönderse beni hastaneye ücret verir miyim....

saygılarımla.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:42
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Diğer kulak tam duyuyorsa, %40 oran verilmesi mümkün değil.

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: Sametmenc05 Mesajı Gör
    Alamazsınız %40 ın üzerinde tek kulakta sorununuz çünkü Ben tek kulak total kayıp diger kulak 105db de ve 48lik bir rapora sahibim %40 ın altında alırsınız
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aydilek Avatarı

Son Giriş
    14.07-2010
    Saat
    15:54
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cevabınız için tşkler yalnız şunuda belirtmekte istiyorum. sol kulağım doğuştan yapışıktı ikiye katlanmış vaziyetteydi estetik ameliyat geçirdim yalnız fazla değişen bir şey yok. hem duymuyor hemde sakat sizce bu sakatlık oranıyla beraber yüzde 40 bulurmu.

Üye
    Muzo Avatarı

Gerçek Adı
    Muzo
    Son Giriş
    23.06-2016
    Saat
    22:33
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yok valla olmuyor iki kulagı sagır olanda artık yeni yasa ile bile zor alır... üzgünüm umudunuzu kırmak istemezdim. ama maalesef...