Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 55 mesajın 46-55 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cadicadi Avatarı

Gerçek Adı
    cadi
    Son Giriş
    14.10-2011
    Saat
    20:25
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Serkan Bey,

İşe girme amacıyla rapor almaya kalkıştım. İşkur'a gittim, kamuda veya özel sektörde bizlere ayrılmış kontenjanlardan yararlanabileceğim söylendi. Rapor almam için tam teşekküllü bir hastaneye sevk etti beni. İşlemler bu şekilde başladı. Sevk ediltikten sonra zaten ne yapacağınız size söyleniyor. Hastane her şeyi hallettikten sonra rapor oranının Adli Tıp'ın da onayını alması gerekiyor. Olay bu kadar basit. Adli Tıp da zaten hastane binasında mevcut. Zannediyorum teşekküllü her hastanede Adli Tıp bölümü vardır.

Üye
    SRK Avatarı

Gerçek Adı
    Serkan
    Son Giriş
    06.04-2012
    Saat
    13:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Anladım...biraz geç oldu ama...yine en başında söylediğim gibi siz vergi indirimi almak için başvurmamışsınız...isterseniz daha sonra bir başvurun görün....o aldığınız oran vergi indirimi için başvurduğunuzda kaç olarak veriliyor görün.....yani burada okuduğum tüm arkadaşların sorunları aynı...iş başvuruları veya başka bir şey için verilen oran vergi indirimine gelince yarı yarıya düşüyor...halbuki benim bildiğim hepsinde aynı oran cetveli kullanılıyor...

Üye
    tamer es Avatarı

Gerçek Adı
    tamer eskişehir
    Son Giriş
    13.06-2016
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selamlar hiç sigortası olmayan açık kalp ameliyatı geçirmiş ve halen ilaç kullanan (sürekli ) ve kalpte büyümesi olan birisi rapor alsa nelerden ve hangi haklardan yararlanır bu kişi ev hanımı yardımlarınız için teşekkürler

Üye
    nafizx Avatarı

Son Giriş
    08.06-2011
    Saat
    22:01
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tamer es;

tam oranı bilmiyorum ama rapor oranına göre 3 ayda bir engelli aylıgı alabilir ve oran yüksek olursa bakıcı olarak bir yakınıda aylık ücret alıyor

Üye
    tamer es Avatarı

Gerçek Adı
    tamer eskişehir
    Son Giriş
    13.06-2016
    Saat
    16:10
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim nafizx

Üye
    erkan ay Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    11.07-2013
    Saat
    22:41
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm benim sorunumda senin gibi tek kapaktan seneye benimde 5.ayda doluyor problem çıkaracaklarmı bakalım emekli olursan yazarmısın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    23:54
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

sakatlık oranı cetveli Aralık 2010'da güncellendi. Bu bilgi gözden kaçmasın....

kardiyovaskuler sistem 00 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 01 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 02 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 03 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 04 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 05 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    kardiyovaskuler sistem 06 - AORT kapak ameliyatı oldum. %40 ve üzeri rapor verilir mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    quaTTro016 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Genel olarak forumu birkaç haftadır takip ediyorum.Rapor için başvuru yapmama değer mi diye düşünüyorum ama bir fikir edineyim dedim.

2-3 derece aort yetmezliğim , kalpte 2mm büyüme , belde 2 3 tane diskte fıtık var.Annemde yüksek tansiyon gizli şeker ve kolesterol var.Doktorum tansiyon için muhtemelen sende de vardır dedi.Ağır işlerde çalışamıyoruz,hepimizin malumu olduğu üzere kalp problemi olduğu için özel sektörde geri adım atıyor zaten bunun için işkura müracaat ettim internet üzerinden bakalım ne cevap gelicek.İşi bilen arkadaşlardan fikir almak istiyorum acaba başvuru yapsam mı ?

Oturan Boğa bir konu içinde yazmıştı " Forumu bir kerelik değil daha sonra da gelişen olaylara göre bilgi paylaşımı yapalım" benim de ricamdır paylaşım yapılarak diğer arkadaşlarında bilgilenmesini sağlarsak sevinirim.

Üye
    capsi Avatarı

Gerçek Adı
    adnan
    Son Giriş
    26.11-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kalpte EF değerleri önemli diye biliyorum EF değerleriniz kaç acaba?

Üye
    quaTTro016 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasin
    Son Giriş
    10.10-2015
    Saat
    22:12
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Capsi eko değerlerinden 1 tanesinde 62 yazıyor 1 tanesinde 65 yazıyor. Bilgi verebilecek arkadaşlar varsa sevinirim.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234