Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mutimmm Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    16.01-2017
    Saat
    16:49
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın oturan boga.

ben 1968 dogumluyum kimseyle paylaşamadıgım bir konuyu burda sizinle paylaşmak istedim lütfen yardımcı olun..
    ben 3 yaşımdan bu yana sol gözüm tamamen görmüyor. yanlız kapalı degil askerligimi yaptım askerde gözden ameliyat oldum sadece kayıklıgı düzelttiler. ama görmeye birşey yapılamaz dediler ben askerde çürük almamak için rapor almadım.. gelmeme az kalmıştı.
    sizden istegim şu ben kendi işimde çalışan birisiyim bu yaşıma dek. şu an işlerimde sıkıntı oldu yaklaşık 2 senedir günü kurtarıyorum yaşım geç oldugundan dolayı da iş bulmada zorlanıyorum. ben durumumdan nasıl bir işlem yapabilirim.
    ha çalışmamak gibi bir gayem kesinlikle yok. ama şu an her türlü sıkıntıdayım. yardım almak maddi destek peşinde degilim. lütfen bana manevi destek veriniz. rapor felan alablir miyim, alabilirsem ne rerelere başvurmalıyım..
    2200 ssk pirimim var yatan. 1990 sigorta başlangıcım var

Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mutimmm arkadaşım bir gözün tamamen görmemesine100 de 20 rapor veriliyor diger gözündede veya başka bir rahatsızlıgın varsa işallah rapor alırsın saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Üzgünüm. Maalesef bir gözün görmemesi halinde verilecek olan rapor oranı ile sakat statüsünde kabul edilmeniz mümkün değil. Böyle olunca, o statüde iş başvurusu yapmak vb. haklar da elde edememiş oluyorsunuz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...