Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    exalans77 Avatarı

Gerçek Adı
    cihangir
    Son Giriş
    18.01-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yenı rapor aldım nıstagmus V.3 dıyabet hıpertansıyon  toplamda yuzde 69 rapor geldı gözcu agır özürlü diye evraka yazmıstı
    heyete gırdım agır özürlü hayır yazıyor
    vergı ındırımı ıcın basbvurmutum ıtıraz edeyım mı

bır de çalışıbılecegı işler boş bırakılmış sonradan sorun olur mu
    ankara bu raporu çok düşürürmü bilen varm
    ı bu evrakla sosyal hızmetler başvursam özr kımlıgı verilir mi..

acil bilgi bekliyorum

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Elinizde Bulunan raporla vergi indirim alabilirsiniz hele ki yeni rapor ise? ben 2008 yılında aldıqım raporu bulunduqum ildeki defterdarlık verdim ama raporun aslını alıyorlar söleyeyim. Ankaraya qidiyor rapor 1 hafta ıcınde çalısmakta olduqunuz iş yerıne yazı geliyor. ben 3.cü derece indirimden yararlanıyorum vergi indirimde yani. %56lık raporumda hiç oynama yapılmadı ve sürekli ibareli rapordu.

Gelelim Özürlü Kimlik Kartına. Özürlü Kimlik kartı elinizde raporla alabilirsiniz. bulunduqunuz İldeki Sosyal Hizmetler Kısmanı gidiniz. size kağıt veriyolarla dolduruyorsunuz ve 3 qün içinde filanda bulunan ile göre değişir kimliğinize sahip oluyorsunuz. ben daha yenı yaptım bunları

Üye
    exalans77 Avatarı

Gerçek Adı
    cihangir
    Son Giriş
    18.01-2016
    Saat
    14:41
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ilginize teşekkür ederim ben aslında erken emeklılık olabılırmıyım diye deftardarlıga gttim nerdeyse malulen emeklılı olacaktım
    ben kendımı sakat sınıfında hıç degerlendırmedım 33 yıldır kı başka hastaneye gırsem raporum yuzde 75 olacakmıs elınde olanakları yok dıye puan verılmeyen bölümlerim var be nde verin rapor gıtsın bana yuzde 40 yetıyor dedim ))