Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nazimars Avatarı

Son Giriş
    17.04-2010
    Saat
    22:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba
    sağ böbreğimden 2 defa sol böpreğimden 2 defa idrar yollarından 1 defa taş ameliyatı oldum. ameliyatlarım çok ağır geçti. hastalığımın tanısı taş hastalığı heyet doktoru 2 böbrekte deforme olmuş durumda özellikle sol dedi. iki böbreğimde de çok miktarda taş bulunduğunu iki böbreğimin de risk altında olduğunu ve ameliyatla başa çıkılamayacağını söyledi çok miktarda taş olduğu için kırma yöntemi işe yaramıyor
    daha önce sayısını bilmediğim kadar kırdırdım pek işe yaramadı
    ayrıca yüksek tansiyon hastasıyım şu anda üre ve kreatinin normal idrar testlerinde intahaplanma çıkıyor ve hiç dinmiyor ayrıca mikren hastasıyım sizce vergi indirimi raporu alabilir miyim
    3 hafta önce vergi indirimi için başvuru yapıp heyete girdim tabi sonucu bilmiyorum
    verdiğiniz tüm taplolara baktım baltazarı inceledim hastalığıma denk gelebilecek oranlara baktım baltazarda hesapladım ama yinede sizin yorumlarınızı bekliyorum teşekürler.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Bence %40 ve üzeri rapor verilecektir... Sonuç belli olduğunda buraya yazarsanız sevinirim. Bizler de bilgilenmiş oluruz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    nazimars Avatarı

Son Giriş
    17.04-2010
    Saat
    22:17
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gelirgelmez yazarım
    migren için de oran verirler mi. ben migren için oran vericeklerini bilmediğim için nerolojiyi kırmızıyla işaretlememiştim neroloji doktoru bir sorunum olduğunu sorduğunda söyledim o da ona ayit bölüme migren yazdı oran verilir mi acaba. verilirse de kaç veriliyor biliyor musunuz
    baktığımda migren için herhangi birşey yazmıyor sadece günlük aktiviteyi az etkiliyen arılar ve büyük ölçüde etkiliyen arılar diye ikiye ayırmışlar

cevaplarsan sevinirim teşekürler.

Başlığın Etiketleri