Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaslar dün malulen emeklilik icin sevk edildigim hastanede ürodinami testini yaptım ve testi yapan doktor ürodinami sonucuna bakarak %38 veya %39 oran alırsın dedi
    tabi bu sadece üroloji nöroloji ve ftr de bir seyler yazmış. hafta ici heyete girecem inşalah
    sizce % kac rapor oranı cıkar
    bu arada omurilik felciyim c6c7

şimdiden tesekkur ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:27
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Omurilik yaralanması sonucu belden aşağısından his ve hareket kaybı olan, işeme ve dışkılamayı kendisi yapamayan kişilere %90 ve üzeri rapor verilir...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar aynı gün icinde heyete malulen emeklilik ve bakım aylığı icin başvurdum malumunuz malulen emeklilik icin olan raporu direk kuruma gönderiyorlar.bakım aylıgı icin olan raporu bu gün aldım ve % 84 ağır özürlü yazıyor.bu rapora göre bakım aylığı ve malulen emekli olabilirmiyim.

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm arkadaslar
    ben malulen emeklilik bas vurusu yaptım şanlıurfa devlet hastanesinden rapor aldım. sgk tekrar bir fakulte hastanesinde üroloji noroloji ftr ve genel cerrahi bölümünde muayene ve bazı testler istedi.
    ve gaziantep tıp fakültesi nöroloji üroloji ve ftr genel cerrahi de istenilen testleri yaptım.
    ama genel cerrahi de istenilen anal manometri testi gaziantep üniversitesinde olmadıgı icin baska bir hastaneye gidecem.
    nereye gidecegimi bilemiyorum şanlı urfada yasıyorum. bana bu konuda yardımlarınızı bekliyorum
    bana en yakın bu anal manometri testini yapabilecegim bir hastaneyi önermenizi istiyorum.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Anal Manometri testini en yakın nerede yaptırabileceğini oradaki genel cerrahiye sor bence. En doğru yanıtı onlar verir.

Üye
    seyithan Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    şanlıurfa gogan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm oturanboga bu konu hakkında bana yardımcı olursan cok sevinirim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.233

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben nereden bilebilirim bu testin nerede yapılabildiğini? Yukarıda yazdığım gibi, senden bu tanıyı isteyen dokotra gidip sor nerede yaptıracağını...
    Eğer bu test oralarda yoksa, bence ürologa git ve ürodinami testi yaptır. Bu da maluliyeti gerektirecek bir tanı yöntemidir.