Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bodrumlu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    01:42
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Mahallemiz de oturan bir ablamızın bir kaç sağlık sorunu var ve çalışamayacak durumda . benden yardım istedi. erken emeklilik için günü ve yılı yetiyor . ama rahatsızlıklarının iş gücü kayıp cetvelinde karşılıklarını bulamadım.
    bu yüzden alacağı yüzde konusunda bir tahmin yapamadım.
    ayrıca şu an çalışamadığı için bir yerdede sigortalı gözükmüyor bu da başvurusunu engelliyor. sigorta yaptıracak parası da yok .ben sigorta masraflarını ve diğer masraflarını karşılayacağım. sizlerden sadece bilgi konusunda yardım istiyorum.
    15 günlük bir sigorta dönemi yeter mi (başvuru için) bir de ayın hangi döneminde başvurmam mantıklı olur. Bir de aşağıda yacacağım rahatsızlıkların yüzde olrak karşılığı nedir bana yardımcı olur musunuz. Ben anlayamadım ve karşılığını bulamadım.(cetvelde)

1 )rahimde kist oluşundan dolayı amaliyat olmuş ve rahmi alınmış.
    2) cilt te liken diye bir rahatsızlığı varmış (ileri düzey)
    3) bel fıtığı
    4) sürekli yenileyen depresyon.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Konu başlığı nasıl değişti

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Hiç sanmıyorum ki sakatlık oranı cetveli'ne göre %40 ve üzeri rapor verilsin...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bodrumlu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey bu liken hakkında bilginiz varmı .çok nadir gözüken bir rahatsızlıkmış.bide rahim kaybı .bu olaydan sonra bu ablanın psikolojisi taban yapmış.ağır depresyonda.

Bir de sigorta başlangıcını ne zaman yapmam mantıklı olur .hesap kesim tarihi olayı varya. Ondan soruyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.225

Dediğim gibi, bu rahatsızlıklardan dolayı yeterli oranda rapor alamaz. Ama ille de denemek istiyorsanız, 1 hafta sigortalı olmak yeterlidir... Sigortalı olsun ve defterdarlığa başvurup rpoar için hastaneye sevk alsın: http://www.engelliler.biz/forum/saka...-evraklar.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    bodrumlu Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    02.06-2011
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    teşekkürler.