Toplam 12 mesajın 1-12 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    slcko6 Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    09.10-2013
    Saat
    16:20
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Raporlar hakkında görüşmek toplanmak ve gerekli mercilere ulaşmak için toplantı düzenlenmesini istiyorum bu konuda yardım ve desteklerinizi bekliyorum.Daha önce açtığım konu başlıkları devamlı olarak başka konu altlarına taşınmakta - evet aynı konu olabilir ama ben ve benim gibi düşünenler sanal alemde tartışmak yerine düşürülen rapor oranları hakkında herkes imkanı doğrultusunda hak arayışına girmeli.Bunun için gereğini bizden başka kimse bizim için yapmamakta veya yeterli gelmemekte toplanalım ve gücümüzü gösterelim.
    Bu bir başlangıçtır.

Üye
    songulsevinc Avatarı

Gerçek Adı
    SONGÜL
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba ,

Bu konu ile ilgili düşüncelerinize katılıyorum. Tamam toplantı yapalım. Siz bir yer ve gün belirleyin yeterli destek gelecektir . Ben buna eminim. Birinci destek benden Selçuk bey...

Üye
    yerdogan Avatarı

Son Giriş
    26.04-2015
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ulaşımı kolay bir yerde olur cumartesi pazar olursa bende gelebilirim.Birlik beraberlik içerisinde hareket edersek daha başarılı olacağımızı düşünüyorum.hoşçakalın.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Toplantıda ne konuşacaksınız?
    http://www.engelliler.biz/forum/gund...rilerimiz.html başlığında yazılandan başka ne söyleyeceksiniz?
    Sorunlar zaten belli, tespit edilmiş durumda. İş ilgili kurumları harekete geçirmekte. Onu beceremiyoruz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    haker Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim anladığım Türkiyedeki Özürlü dernekleri 2006 yılında çıkan yasanın kamuoyuna bu konuları aydınlatmak için gerekli eylem planını hazırlamamışlar.
    4 yılda gelinen aşama; mağduriyetlerin anlaşılması gerekli mercilere iletilmesi aşamasına gelmiş. Tahmin ediyorum bunu için bir çalışma başlatılmış. Çünkü Kamuoyu bu konuda bir şekilde aydınlatılırsa hükümet boşluğa düşmeyecektir. ellerindeki mağduriyetlerle ilgili bu ve pek çok forum ve derneklerin sitelerinde bulunan önerileri de bildiklerine inanıyorum. ali tezel gibi insanlardan yardım alınabilir.
    Ankara da büyük bir eylem yapılabilir. sadece çok kalabalık olmak ve 2006 yılında çıkan özürlü ölçüt oranı ile işe girecek özürlülerin, çalışan özürlülerin,çalışmayan özürlü hakları ellerinden alınan özürlülere yapılan haksızlıklar dile getirilse ses getireceğine inanıyorum.

Üye
    bulut06 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2010
    Saat
    15:22
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilgili kurumların harekete geçmeye hiç niyeti yok gibi gözüküyor

Üye
    akıllı_poyraz_ Avatarı

Son Giriş
    26.04-2012
    Saat
    14:14
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş iyi güzel de böyle bir toplantıya veya gösteriye kaçımız katılabilir ki. çoğunluk olsa katılım fazla olsa keşke ama öylesine büyük bir katılım zor gibi bence. inşallah daha fazla olur.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Bu konu hakkında çok söylendi yazıldı ama Sayın REYHAN GAZEL hanım bile çareyi kaçmakta buldu..
    Sitede kendilerini görmek artık hayal oldu. o koltuklara oturanlar ne hikmet ise bişeyler oluyor.....

Üye
    MESTAN Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    11:59
    Yaşadığı Yer
    içinizden biri
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    4

Valla ben burda Reyhan hanıma laf dokundurunca Bülent abim mudahale etti
    haklı sebepleri var muhakkak ,ama ben söylemessem ,sen söylemessen bu bürokrat ,siyasetci kesimi yüzün astarını çıkarıyo yok öyle yağma bu ülkede ne geliyosa şakşakcılıktan geliyo başımıza yoldan geçene ağam diyoruz
    bunlar kafalarına yumurta ,domates yemeye alışmamışki arkadaşım hırsızada ağam diyoz soysuzada böyle nereye varacazz istediğin kadar toplan...
    Korkarım kurunun yanında yaşta yanıyo çok değerli kişilikler bu entrika bataklığında çürüyo.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Ya arkadaş sen nediyon ya dometes yumurta insanlar protesto bile edemiyorlar yaka paca dışarı atılıyorlar eger birde yumurta domates atarlar ise 20 yıl alırlar heralde

Üye
    E®KAN Avatarı

Gerçek Adı
    ERKAN
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Sorunlar tespit edilmiş, herkes ne istediğini ve eksiklikleri biliyor.

Tek yapmamız gereken sadece DİKKATLERİ ÜZERİMİZE ÇEKMEK VE KONUYU HAFIZALARA TAŞIYARAK GÜNDEME GETİRMEK. İLGİ ÇEKMEK.

Haftasonu olursa bende katılacağım arkadaşlar...

Üye
    İBRAHİM_68 Avatarı

Gerçek Adı
    İBRAHİM
    Son Giriş
    13.09-2010
    Saat
    14:43
    Yaşadığı Yer
    istanbul/kartal
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    İlgili birimleri harakete geçirmek için, Federasyonun ve Derneklerin destek vermelerinin gerektiğini düşüncesindeyim. Toplantı yapılsın fakat kendi aramızda değil.Yapılacak toplantıda sadece kendi söylediklerimizi kendimiz dinleriz. Sonuç alınabilmesi için yapılacak toplantının görsel veya yazılı medya tarafından ele alınması, Federasyon ve Dernek yöneticileriyle birlikte Reyhan GAZEL Hanımında olması, sorunların masaya yatırılması ve çözüm yolları üretilmesi hakkında geniş çaplı bir toplantı yapılması gerekmekteki, yapılan toplantının bir anlamı olsun.Zira toplanın konusu Bülent Bey'in belitmiş olduğu konulardır.