Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    banderas Avatarı

Son Giriş
    31.12-2014
    Saat
    16:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    polio sekeli ve polinöropatiye toplamda kaç derece verirler bilgisi olan varmı acaba
    ben bulamadım ki hesaplayayım
    daha önceden alınan %40 derecesi var kartal araştırmada heyete girdi arkadaş
    bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Üye
    Mesut01 Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    11.10-2016
    Saat
    01:27
    Yaşadığı Yer
    Adana /Çukurova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım ben de sol ayak alt ekstremite poliosekeliyim bu sene ocak ayında tekrar rapor aldım %40 verdiler.
    2005 te vergi indirim raporu için %40 vermişlerdi ve maliyedende aynı şekilde onaylanıp işyerime geldi.
    ama şimdi kırparlar gibime geliyor

Üye
    ilk bahar Avatarı

Son Giriş
    12.11-2009
    Saat
    15:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bülent bey,sorunuza cevap yazamıyacağım ama bahsettiğiniz hastane dikkatimi çekti.
    ben 2005 yılında lütfü kırdar eğtim ve araştırmada bir hafta yattım ve motor nöron tanısıyla taburcu oldum. orda yaşadıklarımdan sonra bana pek inandırıcı gelmedi.
    sonra istanbul üniversitesi tıp fakultesine gittim ve cmt hastası olduğumu öğrendim. sonuçlarla tekrar kartala gittiğimde ukalalıkla suçlandım.

Üye
    umuut13 Avatarı

Son Giriş
    14.05-2011
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bülente bey bende de polio sekeli tanısı var kartal eğitim ve arştırma hastanesine gittim ver kurulda doktorun raorunu gördüğümde şok oldum
    orada yazıyordu özürlü kimliiğni alabilir ve vergi indirminden yararlanabilri diye ve o kutucukların 2 sinde hayır yazdıklarını gördüm
    yani anlıyacağın işimiz çok zor allahın iznii ile haklarımızı geri alıcaz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    932
    Verilen Beğeniler
    1.222

Arkadaşlar, Polio Sekeli ve Polinöropati diye bir standart yok. Yani, önemli olan şey bu sakatlığın kişide yol açtığı hareket kısıtlılığı. Bin tane polioluya rapor verilse, onlarca farklı oran çıkabilir...
    Burada sakatlık oranı cetveli'ndeki "ALT EKSTREMİTEYE AİT SORUNLARDA ÖZÜRLÜLÜK ORANLARI" bölümünü incelemeniz gerek...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    umuut13 Avatarı

Son Giriş
    14.05-2011
    Saat
    14:07
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mesut hayırlı olsun bende polio sekeliim de sen hangi hastaneden aldın acaba mail adresim umuut_13@mynet.com çabuk haber verirsen sevinirim

Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşım rapora başvurdu ortopedi tablo 3.4 %8 verdi 3 ay önce başka bir hastanenin raporuna itiraz etmişti o hastane sol alt ekstremeteye % 26 sag alt ekstrereteye % 5 vermişti daha sonra bu arkadaşım ortepeti doktorun % 8 çok az oran verdiği için fizik doktoruna gitti bu doktor herhangi bir oran yazmadı kurulda yazacam dedi şunları yazmış sol ekstremetede polio sekeli sag ekstremetede femur tabia kırığı sakatlık oranı ne olur birde şeker hastalığından % 20 oran verildi