Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rhadamantya Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    11:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2005 yılında heyet raporu çıkardık %90 sürekli ibareli, 2008 yılında rapor çıkardık %80 sürekli ibareli ötv indirimi için yeni ve %90 rapor isteniyomuş
    ben çok zorluk çekerek ambulansla, sedye üstünde evden çıkabiliyorum. kemiklerimin kırılma ihtimali var
    bu 2 raporu hastaneye götürerek ben hastaneye gitmeden ötv indirimi için isteniler rapor çıkartılabilinir mi

Üye
    nurullah baytekin Avatarı

Gerçek Adı
    Nurullah
    Son Giriş
    26.05-2015
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Kayseri-Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım kardeşim kanunlara göre kişi görülmeden ilaç dahi yazılamıyor.sizin aileniz siz ölmüş olsanızda bu imkandan yararlanarak araç almak için baş vurmuş olsa vede rapor alınsa suçlu kim olur.
    siz sorumluluğu alabilmeyi göze alabilirmisiniz..

Üye
    rhadamantya Avatarı

Son Giriş
    20.07-2013
    Saat
    11:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ölsem kayıtlarda yazar öldüğüm,inanmazlarsa 3g ile bağlanayım
    neyse bu dmd çok ölümcül bir hastalık boynumu bile zor oynatıyorumm heryerim kırılıyo zorlanınca virüs kapma ihtimalim çok yüksek sedye üstünde saatlerce 7 tane imza toplamak için cebelleşecek gücüm yok raporlarla imza alıp sadece heyete 1 sefer girme ihtimalim ne ?

Üye
    yunusbuğra Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    24.07-2011
    Saat
    17:45
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ALLAH yardımcın olsun kardeşim ama biz engelliler hastaneler için sadece problemiz,bugün aynı sıkıntıyı yaşadım engelli olduğum için sıraya girmeden işlem yapmama dahi izin vermediler.

----------

Bu arada benim raporumda vardı trafikte ehliyet değiştirecektim.Israrla yeni rapor olacak dediler.Raporun bir yıl geçerli olacağını söylediler.Benim raporumdada sürekli ibaresi olmasına rağmen.