Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar ben bir arkadaşımın sorusunu burda dile getirmek istiyorum lütfen bilgisi olan varsa cevaplasın

bizim raporumuz var 2000 senesinde çıkarmıştık. yüzde 78. ben buna ihtiraz ettim, yüzde 70 düştü
    yeni rapora göre eğitim alması gerekiyo. eğitim alması için okula götürdüm ve bana söyledikleri "abini nereye götürüsen götür eğitim alamaz" dediler.
    abim a tipi piskoz hastası.
    araba almak için de yüzde 90 olması gerekiyormuş. ne yapmam gerekiyor?

Üye
    sırdaş Avatarı

Gerçek Adı
    Saliha
    Son Giriş
    25.09-2017
    Saat
    22:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

rapor 2000 YILINDA bursa devlet hastanesinden alındı derecesi yüzde 78 raporda yazanalar embesilite aykütesi alınamadı + ATİPİ PİSKOZ YAZIYO
    bidiha ihtiraz ettim bursa şevket yılmaz devlet hastanesinden aldığımız rapor derecesi yüzde 70 ve raporda aykütesti yüzde 38 ve piskoz yok yazmıyo ve
    bu yeni raporla eğitim alması gerekiyomuş özel okula götürdüm bana söylediği dünyanın neresine götürürsen götür eğitim alamaz,
    ben bidaha ihtiraz ettim bana hakem hastanesi olarak balıkesir devlet hastanesini verdiler ve ben hastaneye danışmaya gittim yüzde 90 olur mu diye. pisikiyatriye danıştım raporu gösterdim yüzde 90 olurmu dedim ne için dedi arabadan faydalanmak için dedim inanın pisikiyatrinin suratı değişti ve bana alamazsın dedi ben neden dedim alamazsın dedi bende dedim ben başbakanlık özürlüler derneğiyle görüştüm dicektim lafımı bitirmeden bana söylediği başbakanın gelse alamaz
    bende hastanenin danışmanında birine sordum bana söylediği nörolaji doktorunun yazanesine git belki olur dedi inan yıkıldım ya böyle şeymi olur dedim bana söylediği anca alırsın ozaman yoksa vermezler sıkı yönetim varmış yazaneye gitsemde yakalanma dedi

durum bundan ibaret dediğim gibi balıkesiri şuhan iptal yaptım istanbul bakırköy devlethastanesini istedim inş hayırlısı olur allah sizdende razı olsun ki karşıma çıktınız tşk

lütfen acil cevap bekliyorum

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:16
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    940
    Verilen Beğeniler
    1.231

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tam anlamadım. %90 ve üzeri rapor mu almak istiyorsunuz?
    Özellikle psikiyatrik konularda verilen oranlar o kadar değişken olabiliyor, o kadar doktora bağlı olabiliyor ki, buraadan bakıp hangi oranda rapor verileceğini söylemek mümkün değil.
    Sadece şunu söyleyebilirim: işgücü kaybı cetveli herkesi bağlar.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...