Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gülseren Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi akşamlar, size bir sorum olacak

benim arkadaşım malulen emekli, ama özürlü raporu yok.
    onun yapmak istedigi özürlü raporu alıp bazı yerlerde kullanmak.
    malulen emekli oldugu için ona özürlü raporu verirler mi?

bir de arkadaş malulen emekli olmadan önce hastalıgının ilk başlarında hastane ona yüzde 26 özürlü raporu vermiş. tabi sonra hastalıgı ilerledigi için malulen emekli olmuş. sonra hastaneye gidim özürlü raporu almaya kalkmış demişler senin eski raporun halen duruyor sen tedavi oldugun hastaneden kagıtlarını getir raporunu yükseltelim. o da sorun çıkar mı diyo

iyi akşamlar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    949
    Verilen Beğeniler
    1.237

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Nasıl bir sorun çıkabileceğini düşünmüş bilemedim... Malulen emekli olup olmamanın sakatlık raporu çıkartmakla hiç bir ilgisi yok. yetkili hastaneler'den birine başvurur ve işgücü kaybı cetveli'ne göre rapor alır.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...