Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    aytac55 Avatarı

Son Giriş
    04.01-2010
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaşlar. ben yeni üye oldum.böyle bir imkanı tanıdığınız için çok teşekkürler.
    benim sorum şu: 2 kalçamda da total kalça protezi var ve sağ omzumda avesküler nekroz. aslında sağ omzuma da protez gerekiyor ama mevcut protezler çok yüz güldürmediği için doktorumun tavsiyesine uyarak acı çektiğim halde sağ omzuma protez yaptırmıyorum. dayanabildiğim yere kadar dayanacağım.
    benim ricam baltazar formülüne göre benim sakatlık oranım kaç.

bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim.

saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:21
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    948
    Verilen Beğeniler
    1.237

işgücü kaybı cetveli'ne göre tüm kısıtlılıklar için tek tek oranları bulmalı ve ancak ondan sonra hepsini Balthazar Formülü'ne göre toplayıp toplam işgücü kaybı oranını bulmalısınız.
    Ama bence %40 ve üzerinde rapor alırsınız.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aytac55 Avatarı

Son Giriş
    04.01-2010
    Saat
    14:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

öncelikle hemen cevap yazdığınız için teşekkür ederim.
    tam net oranı nasıl öğrenebilirim
    çünki biliyosunuz yeni yasaya göre %40-49 arası olanlar 18 yıl %50-59 arası 16 yıl ve %60 ise benim hemen emekli olma şansım doğuyor.
    11 yıllık bağkurluyum. bu yüzden net oranı öğrenmek istedim. bana ne tavsiye edersiniz.

teşekkürler iyi çalışmalar

Üye
    TARIK TOMA Avatarı

Son Giriş
    16.09-2016
    Saat
    01:53
    Yaşadığı Yer
    ŞIRNAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sayın @oturanboğa,benim bir arkadaşta da çift kalça kemiğinden aveskuler nekroz var fakat burada doktorlar %40 vermiyorlar,olmaz diyorlar...Halbuki hem forumlarda hem de yakinen bildiğimiz tek kalça ile %40 rapor alan var.
    Problem nerede?