Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gecemavisi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    tarbzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    h sınıfı ehlıyet alır özel donanımlı arac kullanır raporu almışdım 10 yıl önce 6 ay önce aldığım raporuma alamz öz donanımlı arac kullanamaz yazıyo buna itıraz etmek isdiyorum..
    ehlıyetım var %82 raporum var bununla da aile yakını kullanır aracı alamıyom /90 olacak dıyorlar olsa bile önce den almış olduğum h sınıfı ehlıyetım iptal oluyo ,arabama plaka alamıyorum
    ne yapacağım ne bıçim bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum.
    ben şu an kaçak araba kullanıyorum daha mı iyiş yanı neden bizim özgürlüğümüz kısıtlanıyor böyle gözü görmeyenler araba kullanıyor biz evde mı kalalım neymiş kollarda güç kaybı olmuş bu mazeret mı gel benım kullandığım arabayı kullan benım gırıp cıkdığım yerlerı gör bakalım olmaz deyıp kesıp atıyorlar
    lanet olsun yaaaa! benım elım ayağım arabam bir yere gıderken korkarak godıyorum çevırme olacak dıye..

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:25
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    934
    Verilen Beğeniler
    1.226

Yeniden bir hastaneye gidip H sınıfı sürücü belgesi için rapor almayı denemekten başka şansınız yok maalesef. H sınıfı sürücü belgesi için kursların anlaşmalı olduğu poliklinikler ya da özel hastaneler rapor verir; ama özel donanımlı araç almak için yetkili hastaneler'den birinden rapor almak şart.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    eser37 Avatarı

Gerçek Adı
    engin
    Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    02:55
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım birkere h sınıfı ehliyet ve özel donanımlı arac kullanır raporu almışsınız 10 yıl önce benim ögrendiğim kadarıyla eger raopun gecerlilik süresi(sürekli) ise yeniden özel donanımlı arac kullanır raporu almaniza gerek yok diye biliyorum ama tabi üstatlar daha ıyı bilir ben sadece duyduğumu söylüyorum.senide yanlısa sevketmek istemem

Üye
    gecemavisi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    22.02-2017
    Saat
    12:42
    Yaşadığı Yer
    tarbzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    10 yılı doldurmuş olduğundan yeni rapor isdiyorlar dr la grüşdüm dekrar heyetle görüşeyim sana söylerim dedi bilmiyorum nasıl olacak şaşdım kaldım nasıl bir anlayış nasıl bir ülkede yaşıyoruz anlamıyorum madem engellisin git evın de otur demek isdiyorlar galıba başka nee...