Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    teamaker Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    İst- sultangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba Arkadaşlar.

yaşım 38 askerlik yapamadım çünkü elverişli deyilmişim. Gözlerim -21.50 ve -22.00 miyop. 2 yıl önce cerrahpaşaya gittiğimde %35 verdiler
    şimdi tekrar müracaat etmeyi düşünüyorum ssk lı olarak çalışmaktayım.
    Bu arada 3 ay önce Ameliyat olup mercek taktırdım ve gözlük numaram -3.25 e indi ama görmemde çok ta büyük değişiklik olmadı. aksine yakını görmekta zorlanıyorum şimdi de
    Bu durumda rapor alma şansım var mı? oranı ne olur.

bilgilendirirseniz sevinirim. şimdiden çok teşekkür ederim

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:19
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Bunu en iyi doktorunuz bilebilir sanırım. Zira görme ve işitme söz konusu olduğunda işgücü kaybı cetveli'ne göre toplam işgücü kaybı hesabı yapmak çok zor; ben beceremiyorum.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    teamaker Avatarı

Gerçek Adı
    Yusuf
    Son Giriş
    23.07-2013
    Saat
    16:14
    Yaşadığı Yer
    İst- sultangazi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. dediğiniz gibi doktora müraacaat ettim şimdi olay sağlık kuruluna intikal etti. sonuç ne olur tabiiki hakkımızda hayırlısı. herkese geçmiş olsun.. iyi günler

Üye
    hasan kayı Avatarı

Son Giriş
    01.08-2015
    Saat
    12:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar internetete online görme keskinligi var buraya girin burada görme keskinligine bir bakın ve bunu engelliler biz platformu forumlarına yazın

bu elbette bir doktor kontrolü gibi olmaz o sitede öyle yazıyor
    eger görme keskinligini ögrenebilirseniz yüzde kaç rapor alabileceginize bakabilirim gözde görme alanıda rapor almayı etkiliyor

gözlük numarası kesinlikle raporu etkilemez

görme keskinligi gözlükle görme oranıyla belirlenir
    eger bu siteye bakıpta gözlükle görme keskinliginizi yazarsanız hangi n oranda rapor alacagınızı yazabilirim herkese saygılar geçmiş olsun

Başlığın Etiketleri