Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    abdullah_yucel Avatarı

Son Giriş
    26.01-2010
    Saat
    19:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha önce 39 puanda kalmış bir raporum vardı. Bunu aldığım hastane benden hiç para almadı.
    Fakat 2 .sefer başka bir hastaneye başvurduğumda bu sefer her bölüm için para aldılar.
    bunlardan 1. hastane devlet hastanesi olarak geçiyordu sadece. diğeri ise eğitim ve araştırma hastanesi. bir de ilk hastane de doktoru Ankara emg istiyormuş diye uyarmama rağmen ben gerek görmüyorum isterlerse gönderirsin cevabını almıştım.
    fakat bu yeni başvurduğum eğitim ve araştırma hastanesi emg de yaptırdı.
    benim esas merak ettiğim para alıp almama haklarından ziyade eğitim ve araştırma hastanelerinin raporları maliye nezdinde daha mı makbul ve güvenilir görülmektedir?

Forum Moderatörü
    mac72 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercihan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    59
    Blog Mesajları
    10

Öyle bi ayrım yok eğer maliyenin istediği şekil verilmişse rapor aldığınız hastane devlet hastanesi olmuş eğitim ve araştırma hastanesi olmuş farketmiyor ama yeterki hastanelerde herşeyi ben daha iyi bilirim diyen doktorlara denk gelmeyelim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:17
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    953
    Verilen Beğeniler
    1.244

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yetkili hastaneler'den biri olsun da hangisi olursa olsun. Maliye zaten işine gelmezse Hakem hastanesi'ne sevk eder... Bundan kaçış yok.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...