Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kimse82 Avatarı

Gerçek Adı
    kimse82
    Son Giriş
    12.11-2013
    Saat
    00:56
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba, ben bundan 5 sene once cok buyuk bir kaza gecirdim. okuma yazma konus gibi yetemekler koybuldu ve sag el kullanama gibi problemler vardi.
    tabii ben bu arada haklarinmi biliyordum. gecen gün hastaneye gittim is gücü kaybi raporu cikarmak icin, noroji bana toplamda 48% verdi.
    okumadan yazmadan konusmadan ve eldeki ve ayaktaki kayiplar oranlar soyle: 24+15+9
    ondan sonra pskiyariste gittim. bana ben sana yüzde yazarsam rapor cok fazla cikar dedi ve norojinin verdigi rapor sana yeter dedi. ondan sonra soyle yazdi: tedavi edilmemis Obsesif Kompulsif Bozukluk 0% verdi

simdi benim durum ne olcak? rapor 20 gun sonra ALACAM. ben emekli falan da olmak istemiyorum. sadece engelli isci calistiran sirketlere is bulmak istiyorum.
    bir de bu baltazar ne? hasteneden bulanan heyet mi

Üye
    Baben Avatarı

Gerçek Adı
    Babür
    Son Giriş
    18.09-2010
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sevgili kimse,

O sözleri duyup duymamanın sağlık raporu ile ilgisi yok! Rapor sadece sağlık durumunun o anki hâlini kâğıt üzerinde göstermek için vardır..

%40 ve üzeri raporun olursa engelli statüsünde çalışabilirsin

Balthazar formülü, birden fazla sakatlıktan/hastalıktan dolayı işgücü kaybı varsa, bu iki kayıp Balthazar formülü'yle toplanır: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...esaplanir.html