Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dawulcu_ozan Avatarı

Son Giriş
    01.10-2009
    Saat
    21:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Sitenize yeni üye oldum. öncelıkle bu siteyi kuran kişilere yöneticilerine ve soruları yanıtlayanlara teşekkür ederim

soruma geleyim: 1 yıl once kemik kanseri teşhisi koyuldu (kondrosarkom, kötü huylu) tümörüm sağ omuzdaydı, humerus kemiğinde.
    daha sonra ilk amelyatımı oldum temizleme amaclı, 3 ay sonra asıl amelıyatım olan protez amelıyatımı oldum ve omuzdan dirseğime kadar titanyum protez taktılar, hareketlerim baya kısıtlandı. kolumu omuz hizzasına kadar kaldırabiliyorum.
    özürlü raporu için hastaneye başvurmak istıyorum,

Yüzde kaç oranında özürlü raporu alabilirim? askeriyeden çürük raporum da var. ayrıca teşhisin kanser olması özürlülük oranını etkiler mi?

teşekkürler

Yasaklı Üye
    serkanabi Avatarı

Gerçek Adı
    serkan
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Üsküdar
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrhb. hoşgeldiniz.

Konu hakkında benim pek bilgim yok, ama cevap beklerken isterseniz forumlarımızı bi araştırın, sizinkine benzer konular çıkar mutlaka.

Üye
    dawulcu_ozan Avatarı

Son Giriş
    01.10-2009
    Saat
    21:44
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    benim hastalığımdan pek göremedim bikaç tane hafif atlatmış arkdaş yazmış okadar