Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    haker Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tek gözü görmeyen fakat protez taktırmamış ayrıca sol kalça protezliyim sakatlık oranı ne olur?

2006 yılında çıkan sakatlık oranlarına bir baktım da sadece kafa karıştırıp istenilen raporu ankaradaki denetmenlerin isteğine bırakmak gibi bir şey. eşki standart oranları bu hale getirmeye acaba kimin vicdanı sızlamadan bu hale getirdi? bunların tekrar adil hale getirilme çalışmaları yok mu?

teşekkürler?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Bir gözün görmemesi halinde %25-32 arasında bir rapor veriliyor. Tek kalça protezi için ne veriliyor bilmiyorum..?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    haker Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ZONGULDAK
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

İlgilenenleri aydınlatmak istiyorum.
    Kdz.Ereğli Devlet Hastanesinden aldığım sağlık kurulu raporu sol kalça protezine %9 verildi. Sağ göz Görme yok. %20 verildi.
    Tanılar; Sağ Total Kornea Kesafeti Görme:P-,P-Sol Sağlam Görme tam+Sol Total Kalça Protezi Mevcut. Toplam %29 Baltazarla %27 ye düştü.
    Rapor tarihim 16.03.2010

Rapora itiraz etmeyi düşünüyorum. Acaba bekleyipte Yeni Yasa veya yönetmelikle Beni de Mağduriyetten kurtaracağını mı Bekleyeyim. Bir bileniinz varsa söylesin arkadaşlar.

nasıl olsa ileride %40 raporu alırım diye düşünen kişilerden biriyim ben de. şimdi bende oltaya takılan balıklardan biriyim. sağlam raporumda çalıştırılamayacağı iş alanları kısmı boş bırakılmış Tek Göz, Tek Kalça protezi ile her işi yaparım abi.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    965
    Verilen Beğeniler
    1.254

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sonradan dönüp bilgilendirdiğiniz için çok çok teşekkürler.

Maalesef itiraz etmek size bir şey kazandırmaz.
    Doğrusu sizin için avantaj sağlayabilecek bir yasl düzenlemenin olacağını da sanmıyorum...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...