Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    duygutu Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    06.07-2012
    Saat
    16:38
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    peki arkadaşlar bu oranları kim soylüyor size? benim sol gözüm numarası yok ancak +18 numara lens kullanıyorum yetersiz tabiki az görüyor.sağ 3,5 miyop ve adtigmat var.sizce alma şansım nedir.???

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    19:35
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    274
    Verilen Beğeniler
    440

Şu yazılımdan da yararlanabilirsiniz: http://www.engelliler.biz/forum/sagl...-programi.html
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    muratazgın Avatarı

Son Giriş
    22.07-2016
    Saat
    16:18
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sağlık kurulu benden gözün tahsisli ve tahsissiz değerlerini istedi bununla ilgili bilgisi ona varsa bana acil yazabilirim teşekkürler muratazgin1028@gmail.com
    Konu çok acil ilginiz için şimdiden teşekkür ederim

Üye
    güney Avatarı

Gerçek Adı
    güney adar
    Son Giriş
    13.01-2017
    Saat
    03:06
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bir gözün hiç görmezse %32 alırsın buna göre yorumla... senin hastalığını bilmiyorum ama ben 2 ay önce aldığım raporda sol gözüm %80 görmüyor ve raporda yazan
    sağ sol astimatizma,sağ ambliyopi,sol korneal nefelyon,optik atrofi verdikleri oran %17

soru soruyorlar neden alıyorsun engelli kimliği alıp işe gireceğini söyleseydin, vergi indirimini söylediğinde süperi yaklaşıyorlar bende aldığım raporda sordular yeni bir işe gireceğimi raporun eski olduğunu için yeni rapor istiyorlar demiştim göz ve ortopedik % 50 rapor aldım ve vergi muaflığı için başvurdum raporla

Üye
    Alestatramolaa Avatarı

Son Giriş
    20.08-2016
    Saat
    23:26
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Arkadaşlar 23 yaşındayım, Sağ gözümde %90 görme kaybı var. Göz Tembelliği rahatsızlığı sol gözüm sağlam. Sağ göz oranları 0.5 ve %11 yazıyor. Ve Skolyoz ve Kifoz hastalığım var heyete çıktım engel oranı sizce ne olabilir.. ?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12