Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    murat_01180 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    13.12-2009
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    lütfen yardım......ben 2008 nisan ayında biyopsi hariç bütün testleri yaparak akrabama böbreğimi verdim ve amaliyattan sonra hem akrabam hemide ben fenalık geçirdik benim vermiş olduğum böbreğe biyopsi yapıldı. Biyopsi sonucunda benim böbreğim de genetik bozukluk olduğunu böbreğimin süzme kanallarında kireçlenme olduğunu neticesine varıldı ve doktorlara neden testlerde bir şey çıkmadığını sorduğumuzda bu hastalıklar sadece iğne biopsisi ile görülebileceğini söylediler
    şuanda tek böbrek olarak hayatımı devam ettirmekteyim
    ben doktorlara şu anda kalan tek böbreğimi biopsi yaptırmak istedim ama hiç bir doktor kendini ve beni riske atmadı
    şuanda adana ruh sağlığında Anksiyete bozukluğu tanısı ile yatıyorum. emekli olarak değil de vergi indiriminden yararlanmak için heyetten gün aldım. bana önerebileceğiniz bilgilerinize ihtiyacım var. ben heyette oran olarak yüzde kaç alma ihtimalim var?
    4062 gün primin var vergi indirimi için başvurdum ama emekli olma ihtimalimde var mıdır
    bana en kısa zamanda cevap verirseniz sevinirim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Psikolojik değerlendirmeler çok kişiseldir. Hangi oranda rapor verileceğini bilmek kolay değil... Ama aynı zamanda böbreklerde de rahatsızlık varsa, ikisi birlikte %40 ve üzerine çıkabilir diye düşünüyorum. Sabırla sonucu beklemekten başka yol yok maalesef.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    murat_01180 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    13.12-2009
    Saat
    18:35
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim tanım normalde ağır panikatak doktorumun söylediği senin tanın yüzde 25 dedi ama böbreğime tahmin edemem dedi ve birde şunu söylemek i,stiyorum ben heyette benim böbreğimi bağışladığımı söylemessemde böbreğimin çürüdüğünü söylesem açığa çıkarmı yani araştırırlarmı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.250

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Böbreğinin birinin olup olmamasına değil, varolan böbreğinin hasta olup olmadığına bakarak rapor oranı belirlenecek. Yoksa varolan böbrek sağlıklı ise zaten diğer böbreğin olmamasına -işinize yarayacak oranda- rapor oranı vermezler.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...