TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    cemil47 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:22
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar engelli raporum var sağlık kurulu raporu alsam engeli raporumla engelli aylığımı alıyorum fakat sağlık kurulu raporu alma gereği duydum şayet sağlıklı kurulu raporu alsam eski raporum işleyisi devam edermi yoksa eskisi gibi devam eder sağlık kurulu raporu engeli rapor aynımı acaba konu hakında beni aydınlatirsaniz sevinirim.

Üye
    HOŞCAKAL Avatarı

Son Giriş
    02.12-2022
    Saat
    10:02
    Yaşadığı Yer
    .............
    Alınan Beğeniler
    72
    Verilen Beğeniler
    114

Sağlık kurulu raporu Kişinin sağlık profilini gösteren bir rapordur

Sağlık kurulu raporu ile Engelli sağlık kurulu raporu farklı şeylerdir.

Örnek; sağlık kurul raporu Devlet memurluğu/asalet tasdik raporu, İşe giriş raporu, Özel güvenlik olmak için rapor, Silahlı özel güvenlik olmak için rapor, Ağır işlere başlamak için rapor, Ehliyet için rapor, Silah ruhsatı almak için rapor Bunlar birer sağlık kurulu raporudur. Engelli rapor ile ilgisi yoktur Engelli raporunu etkilemez

Üye
    cemil47 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    09:22
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    6

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Oğlum resmi kamuda calısmaktadır bu alacağim sağlık kurulu raporuyla babasını bakım mükelefım diye tayını istiye bilirmi sağlık kurulu rapor en az yüzde kaç olmalıdır