Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    RafetSarı Avatarı

Gerçek Adı
    Rafet
    Son Giriş
    15.11-2013
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhabalar; 2 sefer numune hastanesinde heyete girdim ama % 10 rapor verdiler kendi doktorum Prof. böyle birşeyin mümkün olmadığını düşünüyor(Behçet,Buerger ve sol ayakta 2 sağ ayakta 1 adet parmağım yok ayaklarımdan bypaslıyım) buna rağmen ne yapmam gerektiği konusunda yardımlarınızı rica ediyorum.

Saygılarımla,
    Rafet SARI

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:50
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

İl Sağlık Müdürlüğü'ne itiraz ettiniz mi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    falim Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    27.07-2016
    Saat
    18:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

%10 raporunuzla ankara il saglık müdürlügüne itirazda bulınacaksınız onlarda sizi en yakın hakem hastanesine sevk edecekler hakem hastanesinin kararı baglayıcı olur

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

O halde rapor oranına İl Sağlık Müdürlüğü nezdinde itiraz etmelisiniz.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    beyazgeceler Avatarı

Gerçek Adı
    emre
    Son Giriş
    15.09-2017
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    Batman
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

valla bende maaş heyete giridm malumm bana düşük puan verdilerrr sağ luğım hepten gitmişş solda onu yarısı adam bana bazı sorular sordu mesela dedi alnya ben dedim almanya yinede yalanlar uydurdumm şerrrefsiizzlerrr bilmiyorum onlara ne giiryor sanki onlardan para alacazzz

Üye
    RafetSarı Avatarı

Gerçek Adı
    Rafet
    Son Giriş
    15.11-2013
    Saat
    10:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Uzun zaman olmadı buradayım; burada yazdığım herşey birileri tarafından yanıtlandı ve yardımları ile beni sağlık kurulu raporu almamda vesile olan sayın ilker beye teşekkürlerimi sunmak ve emekli olmak için çaba harcayan sizlerinde aynı şekilde sonuç almanız içinde yardımcı olacak tüm emeği geçenlere birkez daha teşekkür etmek isterim.

31.03.2011 tarihi itibari ile emekli olmak için SGK Göztepe adresine müracat ettim ve bana tahsis numarası verdiler, bir süre sonra alacağım yanıtı sizlerle paylaşıyor olacağım. Dileğim sizlerde aynı duyguları kısa zamanda yaşamanız.

Herşey gönlünüzce olsun, sabır göstermek asalettendir biraz daha sabır sizleri Allah'a emanet ediyorum hayırlı akşamlar.

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:57
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Hayırlı olsun Rafet bey inşallah maaşınızı da almaya başladığınız zaman daha güzel olacak...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    947
    Verilen Beğeniler
    1.237

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Dilerim emekliliğiniz kısa sürede sonuçlanır...