TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 22 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:51
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    evet arkadaşlar ben normalde yüzde44 engelli raporu olan vatandaşım. ve hastalıklarım halen devam ediyor.. bazı sebeplerden ötürü yeni engelli raporu almak istedim ama nerden bilirdim işin buralara varacağını devlet hastanesi bana yüzde 39 oranla rapor verdi itiraz ettim üniversite hastanesine sevk ettiler üniversite hastanesi tam bir rezillik halden anlamayan yeni mezun doktorlar bir tahlil istiyor sonucu 2 hafta sonra çıkıyor bir emar istiyor 1 ay sonraya gün veriyor efendime söylim sonuç göstermek istiyorsun randevu için gene 1 ay bekliyorsun tam bir rezillik.... velhasıl bugün sabah tüm sonuçları doktora gösterdim ilgili doktor gelişi güzel kağıda bir şeyler yazıp puan vermeden beni devlet hastanesine geri yolladı sağlık kurulunda ki yetkililer elimde ki kağıdın süresinn geçtiğini 1 ay içinde kağıdı sağlık kuruluna teslim etmem gerektiğini söylediler zaten bir emar istiyor 1 ay sonraya randevu + 20 günde onun sonucu çıkıyor...

siz söyleyin arkadaşlar şimdi ben ne yapim ??? bulup o doktorun gırtlağını mı sıkim ? hastanede olay mı çıkartayım 15 gün önce işe eski raporumla işe girdim adamlar bir anlasa beni kapının önüne koyaralar 4. ayda EKPSS var ben ne yapim şimdi siz söyleyin bu ükede adaletin A sı yoktur ...kimse kendini kandırmasın parası olmayan hasta bu ülkede ölsün sürünsün...beni isyankar ettiler batsın bı dünya....

Üye
    (Gölge) Avatarı

Gerçek Adı
    DAVARO
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    448
    Verilen Beğeniler
    793

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Pover ne yapiyon 😎😎😎

İtiraz etme başka hastaneden al direk git itiraz etmedende başka hastaneden alabilirsin neden tekrar rapor aldin söylesene olmadi başka ile git ordan al

Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

@(Gölge)

başka ile gidip rapor almayı siz kolay birşey mi sanıyorsunuz ? daha hastaneye gitmeden adamlar 200 küsür lira para istiyor..
    + bu işin orda ne kadar nasıl süreceği belli değil.. ben ne şansız ne bahtsız adamım ki hiçbir işim gücüm yolunda gitmiyor... Allah kahretsin....

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    99
    Verilen Beğeniler
    4

burda çok kereler pişman olduğumu dile getirmiştim ben de raporum sürekli iken şimdi 2 yıla düştü. 6 ay bekle ilinde başka hastane varsa oraya yoksa aynı hastane , farklı bir tavsiye ne yazık ki olmuyor.

Üye
    alikemall Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:22
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Sinava az kaldi. Her seyi goze alip baska bir ile gidip almalisin. Yoksa sinavi kaciracaksin. 27 ocakta basvurular baslayacak. Ona gore acele et

Üye
    Engelli52 Avatarı

Gerçek Adı
    Hüseyin
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:47
    Yaşadığı Yer
    Ordu
    Alınan Beğeniler
    54
    Verilen Beğeniler
    79

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    Sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi ile emekli olmuş engelliler haksız ve hukuksuz olarak mağdur edilmektedir, birçok defa e-mail ve Cimer'e yazmama rağmen hep aynı klasik cevap verilmektedir buradan sizlere soruyorum...
    Neden ilgili kurumlarla iletişime geçmiyor ve görevinizi tam olarak yerine getirmiyorsunuz? Biz engellileri neden uğraştırıyorsunuz? ilgili yönetmelikteki madde 20’ye dayanarak sorumluluğunuzu yerine getirmiyorsunuz? Oluşan bu Mağduriyetlere sessiz kalıyorsunuz? Mazlumların ahını almayınız! Elinizi vicdanınıza koyunuz beni sizlere sizleri de ALLAH'a havale ediyorum
    Buradan yetkililere sesleniyorum bu haksızlıktır vebaldir engellilere yapılan zulümdür, çok geç olmadan lütfen elinizi vicdanınıza koyun ve gereğini yapınız.
    Engelliler sürekli rapor ve sürekli vergi indirimi ile emekli olduktan 2-5-6...yıl sonra 20.02.2019 tarihli (aşağıda) son mevzuata göre kontrole tabi tutulmaktadırlar, aynı rahatsızlık devam ettiği halde son yönetmeliğe göre kontrol edildiklerinden 4A SSK lı engellilerin %40’ın altına düşenlerin yaşlılık aylıkları ve ailecek sağlık güvenceleri kesilmektedir. Yanlış ve Hukuki dayanağı olmayan bir uygulamadır.SGK ve Maliye müfettişleri gerçekleşen mağduriyeti kabul etmekte ancak mevzuattaki boşluk sebebiyle yardımcı olamamaktadır.20 Şubat 2019 sayı 30692 nolu yönetmelik
    MADDE 20 – (1) Bu Yönetmelik hükümlerini Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı ve Sağlık Bakanı*
    müştereken yürütür. Konunun hakimi ve sorumlusu olarak sürekli birbirlerinize yönlendirmenizi değil ivedi olarak ilgilenerek çözüme ulaştırmanızı rica ediyorum.
    Saygılarımla

Üye
    Kuru Avatarı

Gerçek Adı
    Erdogan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    07:24
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    121
    Blog Mesajları
    1

*bakanlıklar kulaklarını tıkamış 1 yıl daha tıkasınlar!!!

Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

@alikemall
    eski 44 olan raporla sınava müracat edemezmiyim ???
    @Engelli52
    çok haklısınız... özellikle hastanedek doktorlar bizlere çok büyük haksızlık yapıyor hakkımızı yiyorlar resmen . adamlar bir kan tahlili istiyor sonucu 2 haftada çıkıyor bir emar istiyorlar 1 ay sonraya gün veriyor eeee nerde hak hukuk adalet ???
    babam bugün hastaneye gidip sağlık kuruluna tekrar sormuş 6 ay bekleyeceksiniz demiller....

Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

s.a arkadaşlar bu sene yapılacak olan 2022 EKPSS ye müracat edebilirmiyim ??
    şimdi ben normal de yüzde 44 egelliyim. sonradan bazı sebeplerden dolayı yeni rapor almak istedim yüzde 39 verdiler tam 4 ay uğraşmama itiraz etmeme rağmen bir türlü düzeltemedik. öylece kaldı. şimdi ben bu ekpss ye müracat edebilirmyim ???

Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

s.a arkadaşlar bu sene yapılacak olan 2022 EKPSS ye müracat edebilirmiyim ??
    şimdi ben normal de yüzde 44 egelliyim. sonradan bazı sebeplerden dolayı yeni rapor almak istedim yüzde 39 verdiler tam 4 ay uğraşmama itiraz etmeme rağmen bir türlü düzeltemedik. öylece kaldı. şimdi ben bu ekpss ye müracat edebilirmyim ???

Üye
    (Gölge) Avatarı

Gerçek Adı
    DAVARO
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    N/A
    Alınan Beğeniler
    448
    Verilen Beğeniler
    793

Neden rapor aldın tekrardan

Üye
    lacivert21 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Diyarbakır
    Alınan Beğeniler
    95
    Verilen Beğeniler
    0

Sınava girmek için yüzde 40 oranında rapor gerekli.

Üye
    Mert79 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Alın alın her 6 ayda bir başka hastaneden rapor alın olmadı başka illere gidin? sanki bu raporlar ileri de önünüze çıkmayacak hepsi sistem de görünüyor e-nabız da Dr. lar raporları görüyorlar,
    İndirin de rapor yönetmeliğini okuyun bilinçlenin ona göre hareket edin itiraz nedir hakem nedir,
    Neyse akşam oldu yine İyi Uykular?

Üye
    ozzzlem Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:39
    Yaşadığı Yer
    sakarya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba,%60Ozelde 14 yildir calisiyorum . Ekpss ye girsem hasbel kader diyelimki atandim. Bu durumdan emeklilik olarak dusunursek bir kazancim olirmu bilen varmi

Üye
    Poyraz_ Avatarı

Gerçek Adı
    yılmaz
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    türkiye
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    9

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @lacivert21

eski 44 olan la girsek olmaz mı ???

@(Gölge)

vergi muafiyetinden faydalanamıyordum çünkü....

@Mert79

saçma sapan konuışma kardeşim... biz bayılıyoruz sanki işimizi gücümüzü bırakıp hastane hastane gezmeye rapor almaya abuk sabuk test tettik yaptırmaya sem bunu yüzde 40 ın altında rapor veren doktorlara söyle adamlar beni askere almıyor ehliyet yenilemek için sağlık raporu vermiyor ama engelli raporu vermeye gelince sağlamsın diyor bu nasıl iş peki ????

birileri bu engelli raporu işinin kaymağını ekmeğini yedi deveyi hamuduyla götürdüler... hasta olmadığı halde adam gitti sıfır son model araç aldı ama işin ceremesini biz çekiyoz Allah sorsun abi ne diyeyim.....

Sayfa 1 / 2 12 SonSon