TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 8 mesajın 1-8 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    byronie Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba
    bende doğuştan sağ kol brakial pleksus var bu zamana kadar hiç rapor almadım araştırmada yapmadım. Sormak istediğim bazı sorular var çünkü bu konuyu hiç bilmediğim için nasıl araştırma yapacağımı da bilmiyorum.

Öncelikle yüzde kaç rapor alırım sağ kolda belirgin fonksiyon kaybı var diğer koluma göre daha kısa.
    Yüzde 40 rapor alırsam sahip olduğum araba motor ehliyeti elimden gitme ihtimali var mı ?
    G sınıfı ehliyette alıyorum bu rapordan dolayı bunları kullanamama gibi bir ihtimalim olabilir mi ?
    Ve bu rapor benim iş hayatıma nasıl bir kötü etki yapar normal işlere giremez miyim veya ağır iş olarak geçen işlere alınmaz mıyım ?

Üye
    byronie Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cevaplayabilen var mı bu konuda bilgi almak istiyorum

Üye
    byronie Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba rapor alırsam sahip olduğum ehliyetler gider mi ? B, A ve G sınıfı ehliyetlerim var. Bu rapor bende olursa ağır iş sınıfına giren işlere giremez miyim herhangi bir kısıtlama yapılıyor mu ? En çok korktuğum operatörlük G sınıfı ehliyetlerimin gitmesi. Bu arada bende doğuştan sağ kol brakial pleksus var kolumda kısalık ve hareket kısıtlılığı var sizce yüzde kaç alırım.

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    32
    Verilen Beğeniler
    52

Benim aldığım %40 bir raporum var 2018 yılında daha sonra yeni ehliyetimi çıkardım arkasında kodlar yazılı ama ÖTV'den faydalanabilir raporu çıkarmadım bekliyorum emeklilik ne yapacağım muhtemelen

Üye
    byronie Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Ben bu raporu alırsam g sınıfı iptal edilir mi ve bu rapor yüzünden ağır iş sınıfına giren işlere girememe durumu yaşar mıyım merak ediyorum

Üye
    marto1 Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:48
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    169
    Verilen Beğeniler
    425

@byronie

raporu ÖTV siz amaçla kullanacaksan ehliyette değişecek bu vesile ile Sizin G sınıfı ehliyetinizin iptal olma durumu olabilir ama belli çakallıklarla zor iptal edilir )) ben de sol BP var ticari araç ve ambulans kullanamaz diyor kıst kodu bu ama tüm ehliyete kodları tek tek kısıtlayamaz

Şöyle bir yol izle öncelkle Yüzdesel bir rapor çıkart devlet hast bu raporla beraber akabinde tertibatlı araç komisyonuna gir tabi bunun için aile hekimi hastane ve komisyon sevk olacaksın komisyana gir hiçbir şeyden bahsetteme sana verecek olan rapor a göre şayet seni kısıtlarlarsa raporu kullanma 1 yıl mı 2 yıl mı ne onun geçerliliği var değiştirmek zorunda değilsin

ya da bana özel mesaj at seni yönlendireyim telefondan senin gibi 2-3 arkadaş böyle yapmıştı

Üye
    aspan Avatarı

Gerçek Adı
    özcan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:50
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    9

avantajları yüzde %40 üstü rapor alırsan
    engelli haklarından yararlanırsın
    ötv siz araba alırsın ( ehliyetini değiştirmen lazım büyük ihtimal kısıtlamalar gelecek )
    erken emekli olursun...
    ve raporunda büyük ihtimalle ağır ve tehlikeli işlerde çalışamaz yazar .

Üye
    byronie Avatarı

Gerçek Adı
    Mehmet
    Son Giriş
    11.02-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Osmaniye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Cevaplar için teşekkürler. Ben ÖTV'siz araç istemiyorum yani araç için uğraşmazsam ehliyet gitmez mi ? Bide ağır ve tehlikeli sınıfa giren işlerde hiç bir şekilde çalışamaz mıyım bu raporu alırsam

Merhaba size özelden numaramı göndermeye çalıştım ama mesaj kutunuzun dolu olduğunu bu sebeple mesajın gönderilemediği yazdı