TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    47

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    @OturanBoğa
    Bülent abi çok uğraştırıyorum seni ama bulamadım üst ekstremite braciel plexsus olarak oranı resim paylaşabilirsin rica ediyorum teşekkürler simdiden

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    3.301
    Verilen Beğeniler
    3.829

@fasfor

5510 28'e göre erken Yaşlılık emekliliği açısından mı soruyorsun (SGK Hastalık Listesi) yoksa sakatlık oranı cetveli'ne göre engellilik oranı açısından mı?

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    47

Hepsi açısından desem 🙂 aslında az çok bilgilendim burası sayesinde ama ben şimdi yeni rapor çıkartmayı düşünsem diye sordum çünkü sağ kol dominant sadece tek ona %40vermisler miyop ve astigmat var raporda yazıyor ama oran vermemiş ler ona gözlükle sağlam yazmışlar de nün dışında eklem ağrılarında başladı kolumdan o yüzden yeni rapor çıkartmayi düşünüyorum ondan soruyorum tek ekstremite rahatsızlığım şuan ne orana denk geliyor

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    47

@OturanBoğa

Hepsi açısından desem 🙂 aslında az çok bilgilendim burası sayesinde ama ben şimdi yeni rapor çıkartmayı düşünsem diye sordum çünkü sağ kol dominant sadece tek ona %40vermisler miyop ve astigmat var raporda yazıyor ama oran vermemiş ler ona gözlükle sağlam yazmışlar de nün dışında eklem ağrılarında başladı kolumdan o yüzden yeni rapor çıkartmayi düşünüyorum ondan soruyorum tek ekstremite rahatsızlığım şuan ne orana denk geliyor

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    47

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: OturanBoğa Mesajı Gör
    @fasfor

5510 28'e göre erken Yaşlılık emekliliği açısından mı soruyorsun (SGK Hastalık Listesi) yoksa sakatlık oranı cetveli'ne göre engellilik oranı açısından mı?
    Lütfen ceva

Üye
    fasfor Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    47

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    https://resmim.net/i/SN34cb

Bracial plexsus yaralanması bunlardan hangisine girer 2018 yılında aldığım raporda kişi etkilenmiş extremityi kullanabiliyor ama kendi öz bakım aktivitelerinde zorlanıyor yazmışlar açıklama kısmını şu anki yeni hastalık listesinde hangisine denk gelir ki

@OturanBoğa birde sormak istediğim artık oran yok diyorsunuz ama yani hafif olarak belirlenen size rahatsızlık yine de sayılıyor muyuz engelli statüsünde