TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 10 mesajın 1-10 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ismailruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:27
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Kanseri atlatmadan %80 rapor aldım şimdi süresi bitti kemoterapiye bağlı olarak akciğerlerimde iz biraktı onun için ilaç kulanıyorum 7/24 kulak çınlaması var ve geçmiyor son olarak bir tane yumurtaliğimi aldılar bunların hepsiyle tahmini yüzde kaç rapor alabilirim ?

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    101
    Verilen Beğeniler
    4

inanın yüzdeleri çok düşürmüşler.eskisi gibi değil.kanser atlatmak değil muhakkak sekel kalıyor.doktorlar da bunu görmeli öyle oran vermeli.benim 9-10 adet kitlem var pette çıkıyor ama aktif değiller gelecek aya büyürler belki eeeeeee? kemoterapi zaten insnaı mahvediyor.bakın sizde de benim gibi kulak gitmiş.bende işitme kaybı siz de çınlama.burda kimse net bilgiyi veremez ancak siz başvuruda bulunur .bildiğim kadarı kanserde 3 yıllık bir remisyon süreci önemli.eğer 3 yıl doldu ise sürekli olur rapor ama belki o da değişti.ben de şu an yeni raporumu almaya çalışıyorum , sitede neler oldu neye ne verildi yazacağım

Üye
    ismailruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yarın sağlık kurulundan engelli raporu çıkaracam ilk raporum süresi bitti yeni rapor için doktorlara ne söylemem lazım ilk raporumda sadece onkoloji %80 verdi diğerleri vermedi üroloji den amaliyat oldum göğüs hastalıklarindan 3 4 ay tedavi aldım kulak Burun Boğaz dan 1 ay tedavi aldım öyle bişey söylemem lazimki %90 versinler ??

Üye
    ismailruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Yarın sağlık kurulundan engelli raporu çıkaracam ilk raporum süresi bitti yeni rapor için doktorlara ne söylemem lazım ilk raporumda sadece onkoloji %80 verdi diğerleri vermedi üroloji den amaliyat oldum göğüs hastalıklarindan 3 4 ay tedavi aldım kulak Burun Boğaz dan 1 ay tedavi aldım öyle bişey söylemem lazimki %90 versinler ??

Üye
    ahmetönerge Avatarı

Gerçek Adı
    ahmet önerge
    Son Giriş
    25.01-2022
    Saat
    19:21
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    2

ne konuda rapor alıcaksın engelli kimliği ötv siz araç alma vergi muafiyeti

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:41
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.972
    Verilen Beğeniler
    1.600

Söylemenizle olmaz,.
    Tedavilerinizle ilgili epikiriz raporlarını alıp süreci başlatabilirsiniz,

Zaten gerek duyulduğunda gerekli tahlil ve Tekkitler tekrar yapılıyor, hakınızsa 90 puan verilir zaten...
    @ismailruzgar

Üye
    ismailruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ÖTV siz araba almak için

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    101
    Verilen Beğeniler
    4

merhaba ben rapor aldım , en son metastaz üzerinden 3 sene geçmesine rağmen 2 yıllık verdiler itirz etsemde memura hayır dediler kesitirp attılar. ben iyileşmiyorum hatta gideek kötüleşiyorumm neden 2 yıl. cevap mantıklı yok mevzuat gösterin yok.ama artk git gel dayanacak hal,m kalmadı 90 üstü olunca pes ettim. ayrıca elimde onlarca test mr pet patoloji olmasına rağmen ilk engelli raproumun yarısı olan hastalığıma ve alen aktif ilaç kullandığım ölümcül diğer hastalğıma oran vermediler.özel hastanedeki doktorum şok geçirdi bugün gitmiştim nasıl olabilir diye koskoca prof kadın anlayaamdı ...işte budur ...bu süreçlerin mağduru oluyorum şimdi raporluydum ama 2 seen sonra yaşarsam 1 ay süren bu süreç için ben işyeriden nasıl izin alacağım? bari kanser bari benim gibi 4.evre hastalara acıyın ...ben devlet hastanelereine sürekli gitmek zorunda olanala sabır diliyorum. allah hepimize şifa versin.

@ismailruzgar :
    tavsiyem:işitme için kesinlikle kkb işitme testi olacaksın kemoterapi nedenli deyip
    üroloji kesin git
    onkoloji zaten kesin git %20 iyileşse bile verilmeli,
    dıştan ameliyat izi varsa estetik cerrahi de git (bana demediler yönlendirme yapmadılar meğer alabilirmişim) %5 bile olsa git uğraş
    göğüs hastalıkları -eğer cerrahi de varsa göğüs cerrahisi kesin git (kkb yönlendirecek sanırım)
    bence psikoloji hiiiiiç deme direk süreli verirler
    bütün bunlardan kaç alırsın inan bişmiyorum her hastane farklı her doktor farklı...göğüs kafesim bboydna boya kesin açık ameliyat oldum bana puan vermedi.eskidendi o dedi.halbuki estetik cerrahiye git deseydi ama demedi.KORONA zamanı doktorlar konuşmaya tenezzül etmiyor.hatta 3 metre öteden bakıyorlar.elimde tomarla evrak var bakan yok! ben çok kötü bir deneyim yaşadım.
    dediğim şeyleri yapın.
    çınlama için de üzgünüm çok pahalı işitmre cihazları var azaltabiliyor ama abim özellikle yıllardır çare arıyor bulamadı

Üye
    ismailruzgar Avatarı

Gerçek Adı
    İsmail ruzgar
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adıyaman
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eyw dostum verdiğin bilgiler için teşekkürler

Üye
    alikemall Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:37
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Onkolojiden %40 urolojiden %10 almaniz gerekiyor