TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    maske123 Avatarı

Gerçek Adı
    gamze
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum yıllardır işsizlikten dolayı bir türlü atanamak beni ruhsal olarak çok yordu 2017 yılından beri ara ara ataklarım oluyor piskologa her gittigimde ilaç yazıp gönderiyordu tabi bazen kendi kendime doktor ne anlar senın derdimden diyordum geçen durumum ile ilgili araştırma yaparken ekkpss girip atanabilirmiyim fikri doğdu şuan çapada tedavim sürüyor bu konuyu doktora nasıl izah edebilirim hastaneye rapor için geliyorum zanneder diye çok korkuyorum evet rapor versinler diye gidiyorum ama hayata dair bi umut istiyorum ama herhangi farklı bir isteğim yok sadece atanmak istiyorum herhangi bir vergi indirimi vesaire istemiyorum sadece atanmak hayatımı düzene sokmak istiyorum tercübeli arkadaşlar varsa bilgi ve tercübelerindden faydalanmak isterim teşekürler
    bana ön yargılı yaklaşmalarından çok korkuyorum

Üye
    GaribanÖğretmen Avatarı

Gerçek Adı
    Emin
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:13
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    108
    Verilen Beğeniler
    12

Alıntı Alıntı Yapılan Kişi: maske123 Mesajı Gör
    şuan çapada tedavim sürüyor bu konuyu doktora nasıl izah edebilirim hastaneye rapor için geliyorum zanneder diye çok korkuyorum evet rapor versinler diye gidiyorum bana ön yargılı yaklaşmalarından çok korkuyorum

Hoş geldin, ilk söyleyeceğim şey kafandakilerle ilgili olacak. Seninle ilgili kimin ne söylediğinden hiçbir şekilde etkilenme. Devletin sana tanıdığı "hukuki" hak yüzünden seni yargılamak kimsenin hakkı değil. Öncelikle bunu aşabilmen gerek.

Rapor hususunda ise, hastaneden "engelli raporu" almak için randevu istediğinde kimseden "neden ekpssye mi gireceksin bakalım?" şeklinde bir cevap almayacaksın merak etme

Bir rahatsızlığın/hastalığın var ise bunu resmiyete/rapora döktürmek senin en doğal hakkın. Gidip torpil istemiyorsun zaten unutma.

Sadece randevu ve rapor alım süreçlerini araştır, sonra da harekete geç.

Üye
    maske123 Avatarı

Gerçek Adı
    gamze
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:59
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Doktor raporundan alıntı yapıp yazıyorum

''Kurul toplantısında yapılan değerlendirme sonucunda BTA Psikotik ( bozukluk tedavi ile kısman düzelen) ve majör depresyon tanıları düşünüldü ''
    cevap işinde teşekkür ederim malum forumu yeni kullandığım için yeni cevap verebiliyorum
    yukarıdaki tanı ile rapor alma ihtimalim nedir acaba