TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Serkaneylem Avatarı

Son Giriş
    17.01-2021
    Saat
    22:51
    Yaşadığı Yer
    Kayseri
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar bende uyku apnesi çıktı şiddetli santral uyku apnesi göğüs doktoru bu hastalığın tedavisi olmadıgi ve ikinci uyku için yatmami söyledi cihaz için yatacakmisim sonuç kağıdında ahi.66.2 olarak çıkmış hiper tansiyon hastasıyım Raporlu ilaç kullanıyorum 7 yıldır astım var bende 3.4 yıldır lakin ilaç kulllanmadim şimdi ilaç kullanıyorum sft testine girdim ilaçlı ilaçsız olarak ilaçsız
    Bu ilaçsız sft testi
    FVC.78
    FV1.80
    FV1/FVC 107
    Bu ilacli sft testi
    FVC.70
    FV1.71
    FV1/FVC.105
    Şimdi ilaç kullanıyorum bu ay sonunda tekrar gireceğim sft testine ve ona göre ilaca başlayacak doktor.
    Elimde iş kazasi sonucu parmaklarimda sakatlık mevcut ssk dan iş gücü kaybı için başvuru yapmıştım %3.3 vermişlerdi parmaklarima şimdi bana bu hastalıklardan kaç oran çıkar acaba istediğim oranı geçersem vergi indirimine başvuru yapacağım raporum surelimi gelir suresizmi acaba prim dolu ama sigorta eksiğim var emeklilik için teşekkürler

Üye
    Karaca bey 72 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Uyku apnesi %35
    Tansiyon:%10
    Diğerlerini bilmiyorum geçmiş olsun