Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mec Avatarı

Son Giriş
    23.07-2009
    Saat
    11:19
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    iyi günler;
    ben epilepsi hastası idim askerde iken hastalığım dayak yediğim için tekrardan nüks etti ve sonrasında 5 aylık askerken çürük raporu aldım ancak raporu aldıktan sonra hiç bir devlet dairesinde işe yerleşemdim ve üstüne üstün ehliyetime el konuldu benim sizlere 2 sorum olacak;
    1) tekrardan tedavi olduğum hastaneye gidip hastalığım bittiğine dair rapor alırsam ehliyet alabilrmiyim
    2) sağlam olduğuma ilişkin rapor alırsam askerliğe tekrardan çağırılmıyım

Üye
    tunç ballı Avatarı

Son Giriş
    15.03-2013
    Saat
    15:09
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ehliyet için epilepsi rahatsızlığının iyileştiğini ispatlaman lazım.bunun içinde en az 3 yıl hiç nöbetinin olmaması ve eeg lerinin normal olması lazım.ayrıca tedavi döneminde düzenli ilaç alıp tedavi gördüğünü ilaç reçeteleri ile ispatlaman lazım.ben iyileştim demeni kurumlar kabul etmez.onun için zor bir süreç.
    Askerlik yapmanın şu aşamadan sonra mümkün olacağını pek zandetmiyorum.bu durumu askerlik şubesine sorabilirsin.