TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Vuslatttt Avatarı

Son Giriş
    21.11-2020
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    Agrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba değerli arkadaşlar,Ben bir konu hakkında bilgi almak istiyorum rica etsem 😊şimdiden teşekkür ediyorum.Ben yaklaşık on yıldır kronık Astım bronşit hastasıyım raporlu ilaçlarım mevcut,gözlerim astıgman mıyop,İleri derecede miğrenim var belimde fıtık ve iltahaplı romatızmam var son olarakta psikiyatride anksiyete bozuklugundan tedavı görüyorum uzun zamandır rapor için başvursam yuzde kaç alırım acaba?Nasıl bir yol izlemeliyim

Üye
    OğuzHan112 Avatarı

Gerçek Adı
    OğuzHan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:24
    Yaşadığı Yer
    Samsun
    Alınan Beğeniler
    1.624
    Verilen Beğeniler
    1.286

@Vuslatttt

Anksiyete bozukluk,
    Kaç yıldır tedavi alıyorsunuz?
    Düzenli Poliklinik kayıtları vs var mı?

Nasıl bir yol izleyeceksiniz?

Önce sağlık raporu vermeye yetkili bir hastaneden sağlık kurulu için randevu almalısınız.

Hastalıklarınıza dair tedavi aldığınız sağlık kuruluşlarından epikiriz alıp başvuruda bulunabilirsiniz...

Birden çok hasatalıklar da verilen %'deler balthazart formülü ile hesaplanıp puanlama yapılıyor.

%'de kac alırsınız?
    Buradan kesin bir şey söylemek doğru olmaz,
    Gerekli tetkikler sonrasında heyet karar verecektir /Sağlıcakla...

Üye
    Vuslatttt Avatarı

Son Giriş
    21.11-2020
    Saat
    23:43
    Yaşadığı Yer
    Agrı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim cevabınız için 2016 dan berı tedavı görüyorum Aksıyetten hepsinde ilaç rapor mevcut dan işte oran verirlermi diye kararsız kaldım

Ben 11 yildir Astim hastasiyim surekli kullandigim ilaclarim var,yaklasik alti yildir migren tedabivisi goruyorum ilaclarim mevcut son bir yildir Anksiyete tedavisi aliyorum raporlu ilaclarim var ayni zaman da yuzumde egzema midemde reflu var acaba oran almak icin sansim var mi basvuru yapsam oran alirmiyim???