TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    piredenyorganyakan Avatarı

Gerçek Adı
    onur
    Son Giriş
    08.03-2022
    Saat
    05:37
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    2 yıl önce yüzde 49 engelli raporu almıştım psikiyatrik olarak hastalığımın arttığını ilerlediğini düşünüyorum raporum sürekli ömür boyu ancak ben tekrar engelli raporu için bşvurmak istiyorum başvurabilirmiyim arkadaşlar yardımcı olacaklara teşekkür ederim

Üye
    Ufukalp Avatarı

Gerçek Adı
    Ufuk
    Son Giriş
    12.11-2022
    Saat
    15:48
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1.218
    Verilen Beğeniler
    543

Evet başvurabilirsiniz.
    Raporunuzun sürekli olduğu gerekçesiyle başvurunuz alınmak istenmezse rahatsızlığınızın ilerleme kaydettiği yönünde doktor görüşü sunabilirsiniz.

Üye
    piredenyorganyakan Avatarı

Gerçek Adı
    onur
    Son Giriş
    08.03-2022
    Saat
    05:37
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar annem 2 yıl süreli engelli raporu almıştı geçen hafta aynı hastaneden tekrar bavuru yaptı yüzde 48di nceki rapor oranı bugün yeni raporu aldı yüzde 53 bağımsız vermişler ama raporuu yine süreli vermişler üstelik iki yeni hastalık çıkmasına rağmen bel fıtığı ve görmeden yüzde 5 raporun süresi yıllık söke devlet hastanesi verdi raporu acaba üniversite hastanesine başvursaydık süresiz ömür boyu çıkarmıydı rapor ben haksızlık olduğunu düşünüyorum bu konuda yorumlarınızı bekliyorum teşekkür ederim