Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bende diyabedis insipitus var ben ne kadar alırım

Üye
    ŞAHİNBEY Avatarı

Son Giriş
    17.12-2014
    Saat
    16:03
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende tip2 diyabet var,%20 rapor veriyorlar

Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:25
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

%20 de az

Üye
    seranko Avatarı

Son Giriş
    22.06-2017
    Saat
    20:13
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

womanizer;

ha1c değerine bakan falan yok. Zaten yönetmelikte de böyle bir şart yok. Yönetmelik 1900 lü yılların başında çıkarılmış o zamana göre mükemmel bir yönetmelik.. Bu yönetmeliği (şimdiki) hazırlayan zeki özürlüler onlarca çeşit diyabet hastalığı ve ona göre komplikasyon olduğunu bilmiyorlar.. Benim ha1c değeri 14 ün altına düşmüyor. En son bir ara zar zor 12 yi gördük.. 68 Ünite ünsülin bunun yanında birçok hap vs kullanıyorum.. Gözlerim ve böbreklerim yamulmaya başladı. Yaşım 45. ve bütün sülalem diyabetten vefat etti.. Ama gel gelelim doktorlar senin durum karışık ne tip 1 ne de tip 2 sin diyorlar.. Bu nedenle ilk raporda %30 diyabetten verdiler. Ankaradan % 20 olarak geri geldi geçen yıl.. 3 ay önce yeniden rapor almak için tahlil vs müracaat ettim.. heyet karar veremedi.. Diyabet için %30 vereceğiz bilgin olsun dediler.. Yapmayın etmeyin kardeşler dedim. Ankaradan dönüyor dedim. 6 ay daha bekletmeyin beni dedim. Ankaranın belgesini gösterdim.. Geri zekalı bunlar dediler hep birlikte... Bu durumda vatandaş ne yapsın (yani ben) Tipsiz miyim yoksa ? 20 yıldır diyabetim.. Dedim ya herkes kraldan çok kralcı bu Ülkede.. Allah yardımcınız olsun..

Üye
    anyone_09 Avatarı

Gerçek Adı
    erkan
    Son Giriş
    24.02-2017
    Saat
    00:51
    Yaşadığı Yer
    elazığ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben tip 2 diyabetim ve diyabete baglı hiper tansiyon teşhisi 2010 da konuldu. ne sulalemde şeker hastası olan var ne de kilom var. ben nerden şeker hastası oldum kimse anlam veremiyor. muayene gittiğim her doktor zaten şaşırıyor. bende şeker olmamı mesleğe bağlıyorum. öğrendiğim kadarıyla aşırı sinir ve stres de yol açıyormuş buna bağlıyorlar. 2011 de ha1c 12.6 ya yukseldiği ve yaşımın o zaman için 33 olmasıve doktor zorlamasıyla insüline başladım.vardiyalı çalışığım için sabah akşam kullanıp ayrıca 3 de ilaç kullandım.şimdi düşürdüm. insulini bıraktım ve ilaca döndüm. şeker hastası olan ben devlet memuru olduğum için özürlü sağlık raporu alırsam eğer özlük haklarımda ne gibi değişiklikler olur ve bu raporun derecesi hakkında bilgisi olan varmı. ayrıca şeker hastalığı yurtdışında çalışmayı engel teşkil eden bir hastalık mı. yönetmelikte hep bu karşıma çıkıyor ama hiç bir yerde yurt dışında çalışmayı engel teşkil eden hastalıklarla ilgili bir açıklama bulamadım. bilgisi olan varsa veya ilgili yonetmeliğin açıklamasını söyleyebilirseniz sevinirim.

Üye
    yaser Avatarı

Son Giriş
    12.02-2016
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Son 3ay once seker hastaligina yakalandim.direk unsilin baslatildi.gunde 3 kez mavi 1kezde giri yapiyorum.dozlarim ise sabah 18 oylen 16 aksam 16 yatmadan once ise 18 yapiyorum.Benim aclik sekerim 200den assagi dusmuyor.288 ve 250 civari oynuyor.rapor kaç verilir? makule emekli olabilirmiyim?

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12