TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vieuxpoesie Avatarı

Son Giriş
    19.10-2019
    Saat
    23:16
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    arkadaşlar 2013 yılında aldığım yüzde 40 üzeri sürekli raporum var. bu raporu e devlet rapor sorgulamadan kontrol ettiğimde göremiyorum fakat e-nabız üzerinden kontrol ettiğimde görebiliyorum.

e-nabız üzerinden kontrol ettiğimde ise hiçbir detaya ulaşamıyorum raporla ilgili. rapor numaram ve raporun sürekli olduğu yazıyor sadece. ve diyor ki ilgili kurumun doğrulaması için, tc numaranızı ve rapor numaranızı söylemeniz yeterli diye.

benim aklıma takılan konu şu, bakan açıklama yaptı, artık raporlarda kullanım amacı kaldırıldı, engelliler artık her kurum için farklı rapor almayacak dedi. benim de birçok kişi gibi düşündüğüm şey, malum şu istihdam kutucuğu ve çalıştırılamayacağı işler kısmı.

kafama takıldığı için bir kontrol edeyim dedim. bunlara ulaştım. bilgi verirseniz sevinirim.

Üye
    Netbey Avatarı

Gerçek Adı
    Netbey
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:06
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    14

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    şubat 2019 da çıkan yönetmelik sonrası çıkan raporlar e devlette görünür. dolayısıyla sizin raporunuz 2013 yılında alınmış sadece e nabızda görünmesi normal..

Bakanın Söylediği yeni yönetmelik sonrası için