TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Tugcee111 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2019
    Saat
    10:49
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba; Öncelikle hepinize ALLAH şifa versin.
    ben yeni üye oldum engelli raporu için bilgi almak istiyorum.İnşallah yardımcı olursunuz şimdiden teşekkürler

benim ilerlemiş durumda ritim bozukluğum var.ve ekstra atım denilen bişey var.bununla ilgili ablasyon işlemi olmam gerekiyomuş henüz olmadım aynı zamanda kalp kapakçığımda çökme ve kalınlaşma var hafif orta diye geçiyor.mitral kapak yetmezliği.bunlarla ilgili yıllardır ilaç kullanıyorum.

Şekerim düşüyor.yani hipoglisemi doktor ilaç yazmıştı ama kullanmanı tavsiye etmiyorum demişti çok ilaç kullandığım için ve yaşım küçük diye bende kullanmadım.kendim kontrol altında tutmaya çalışıyorum

midemde ve onikiparmak bağırsağımda birsürü ülser var. ilaç kullanıyorum

rahim ağzında cın 3 çıkmıştı doktor kanser öncesi evre dedi.2 tane ameliyat oldum.en son temiz çıktı.kontrol altındayım.
    aynı zamanda da yumurtalığın yanında 10 cm lik kistim var .daha aldırmadım.ordan da ameliyat olucam

migren hastasıyım haftada 2- 3 kere tutuyor ve çok ağır geçiyor.hayatla bağlantımı koparıyorum atak geldiğinde zaten

bel açıklığım var daha önce doktor söylemişti tabi uzun zamandır gitmedim şu an ne durumda bilmiyorum.tedavisi yokmuş ilaç vermemişti.ama ağrılarım var.uzun süre ayakta duramıyorum.ağır kaldıramıyorum.belim çok ağrıyor

psikolojim zaten bozuk onu hiç saymıyorum.daha önce gitmiştim ilaç vermişti öfke problemim varmış bi de manik depresif mi öyle bişey demişti .ama ben ilacı biraz kullandım gitmedim.uzun süre tedavi görmediğim için bu sayılmaz heralde

uyku zaten uyuyamıyorum.çalışma hayatımda çok sorun oluşturuyor.zaten çalışamıyorum da artık.sizce rapor alabilirmiyim.
    lütfen yardımcı olun.

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    33

ablasyonu ol %10 eklenecxek hemde sizi biraz rahat ettirecek ben bayılma seviyesinde idim üstgeçite merdivenle çıkınca 10 dk beklerdim nefesim giderdi
    ef değerin önemli epikrizlerini topla oldukça yüksek oranda rapor alacaksınız büyük ihtimal sizin gibi sorunlarım vardı kalpten %64 aldım

Üye
    Tugcee111 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim.şuan doktor araştırıyorum.yakın zamanda olacağım kısmetse diğer rahatsızlıklarım da geçerli olur mu sizce.sadece kalpten bu oranı alamam diye düşünüyorum

Üye
    Beylikduzu Avatarı

Gerçek Adı
    Aytuğ
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    20:45
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    66
    Verilen Beğeniler
    33

tanımlanmış tüm hastalıklarınız raporunuza girer ama elinizde epikrizleriniz hazır olsun orjinaline bakıyor bazı yerler elinizde kopya varsa gidip hastanelerden epikrizlerinizi hazır edin kullandığınız ilaçlar
    bazı hastalıklarda süre önemli mesela 3 ay veya 6 aydan fazla devam eden hastalıklara daha fazla puan verilebiliyor elinizde eski tahlilleriniz varsa onları ekleyin yoksa e nabız veya eczaneden çıkarttırın

işiniz kolaylaşacaktır detavi gördüğünüz hastane varsa sağlık kurulu bulunuyorsa ordan sıra almaya bakın daha rahat edersiniz .

Üye
    Tugcee111 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkür ederim.allah razı olsun

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:20
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    301
    Verilen Beğeniler
    159

@Tugcee111...evet tuğçe hanım en çok tedavi gördüğünüz ilaç tetkik yaptırdığınız hastahane hangisi ise özellikle oraya gidin bence de,bazı hastaneler kendi hastalarına daha çok öncelikli sıra veriyorlar...

Üye
    Tugcee111 Avatarı

Son Giriş
    29.08-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @deatless evet öyledir ama burası pek öyle değil ilgilenip yol gösteren yok. Ben önce herşeyimi hazırlayıp öyle başvururum bu da zaman alır tabi ama olsun. Çünkü rapor vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar anladığım kadarıyla