TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mustafa03 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2019
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar
    benim doğduğumdan bu zamana kadar aort damarda daralma varmış ve anjiyo yöntemi ile damar daralması açıldı bununla birlikte hipertansiyon hastası oldum devamlı bir şekilde ilaç kullanıyorum . engelli raporu için başvuru yaptığımda aort aort koarktasyonu için:%25 hipertansiyonum için:%20 verdi. artı sağ el bileğimide tam olarak iç yüzünü çeviremiyorum bunlardan bana heyet ne kadar oranda bir engel oranı verir yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Üye
    Kağan55 Avatarı

Gerçek Adı
    Kağan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:09
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    667
    Verilen Beğeniler
    515

@mustafa03
    Engelli raporunuz %40 olarak çıkar/geçmiş olsun...

Üye
    mustafa03 Avatarı

Son Giriş
    16.08-2019
    Saat
    13:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhabalar
    benim doğduğumdan bu zamana kadar aort damarda daralma varmış ve anjiyo yöntemi ile damar daralması açıldı bununla birlikte hipertansiyon hastası oldum devamlı bir şekilde ilaç kullanıyorum . engelli raporu için başvuru yaptığımda kardioloji doktoru evrağa aort koarktasyonu için:%25 hipertansiyonum için:%20 verdi. artı sağ el bileğimide tam olarak iç yüzünü çeviremiyorum bunlardan bana heyet ne kadar oranda bir engel oranı verir yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

Üye
    karadeniz55 Avatarı

Gerçek Adı
    Savaş
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:21
    Yaşadığı Yer
    SAMSUN
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Banada 97 yilinda aort koarktasyonu tanisi konuldu 2002 yilinda hastaligim ilerledi balonanjio ile acildi tansiyon problemim sadece hastalik donemimde oldu kardiyoloji doktoru aort koarktasyonu ve bikuspid aorttan %30 verdi