TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ersel_77 Avatarı

Gerçek Adı
    ersel
    Son Giriş
    11.08-2019
    Saat
    23:40
    Yaşadığı Yer
    yalova
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar,

iki hastaneden farkı oranlarda rapor aldığım için itiraz sonucu hakem hastaneye sevk edildim.
    şu an mevcut hastalıklardan muayene kontrollerini tamamladım yalnız psikiyatri bölümü bir önceki hastanenin verdiği oranı farklı sorunlar olduğu için kabul etmeyerek 6 ay doktor kontrolünden sonra kararını açıklayacak. şu an hakem hastanedeki raporum bekleme durumunda. şimdi başka bir hastalığımdan oran verildiği öğrendim bu durumda hakem hastane sağlık kurulunda bekleme aşamasında olan hastalıklarıma yeni öğrendiğim hastalığımı ekletebilirmiyim.

konu başlıklarında bu konu ile alakalı bir başlık bulamadığımdan bu başlığı açıyorum konu ile alakalı bilgisi olan arkadaşlarımız deneyimlerini yazar ise hem bana hemde benim gibi bilmeyen arkadaşlara faydamız dokunur şimdiden herkese teşekkürler.

Askıda Üyelik
    Kağan55 Avatarı

Gerçek Adı
    Kağan
    Son Giriş
    19.08-2019
    Saat
    23:01
    Yaşadığı Yer
    samsun
    Alınan Beğeniler
    672
    Verilen Beğeniler
    518

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ersel_77
    Hakem hastanenin vermiş olduğu 6 aylık süre içinde tedavinize düzenli olarak devam edin.
    6 ay sonra tekrar heyete gireceksiniz.
    Evet var olan bütün hastalıklarınızı o gün dile getirin.
    Hekimler değerlendirip ona göre %deleme yapacaklardır/Geçmiş olsun...