TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 18 mesajın 16-18 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kadirgursoy Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir
    Son Giriş
    27.07-2021
    Saat
    10:09
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İtiraz hakkınız var. İl sağlık müdürlüğüne eski ve yeni raporunuzla gidin ve itiraz edin

Üye
    patpat55 Avatarı

Son Giriş
    07.07-2021
    Saat
    15:50
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    7

@kadirgursoy

Hocam bende sadece şurda şu konu hakkında birşey sorucam banada 2 yıl süreli rapor verdiler ben 45 oran aldm süreli verilmesine itiraz etmek istiyorum dedim geçen hafta il sağlığa o zaman itirazında belirt dediler bugün itiraz dilekçesi vermek istediğim söyledim il sağlığa bana hazır matbu verdi doldur bunu dedi bende 3 veya 4 defa ben orana itiraz etmiycem süreye dedim öyle seçmece olmuyor buna itiraz edip diğerine olmuyor beni zannediyorki heyete girmyecekmi ben dedim tüm doktorları yada rahatsız olduğum branşa gidecem ancak ben ilgii hastaneye itiraz sonrası gittiğimde bana sormıycaklarm neden itiraz ettin itiraz nedenin ne kurul nerden bilcek muayane eden doktor nerden bilcek ben ağzımla söylemedikten sonra zaten kurul önüne cıkınca seni konuşturmuyorlar özetle benim duyduğum matbu dışında derdini sorunu anltan dilekçede veriliyormuş ordaki görevli memur bu alternetifi sunup yardımcı olmadı ben ona ilk defa itiraz edecem dedim not olarak bile düşürmedi gideceğim hakem hastenede itiraz mı itiraz olarak değerlendircek yine ben 45 oran alıp süreli alırsam bu iş bir itirazla daha saçma sapan uzayacak gittiğim hastanede bunu belirtsem not ederlermi

Üye
    hanifeaydin Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    aslında az süre kalmış sene sonuna kadar çok acil bir durum yoksa bekleyin diyeceğim.çok sıkıntılı bir durum hele ki bu dönemde gir çık kurumlara zaten bağşılık zayıf ilaçlardan daha da düşüyor riske atmayın kendinizi . kalabalık yere girmeyin. ben aşı olduüğum halde ilaçlardan dolayı antikor yok denecek kadar az oluştu .sizin de ilacınız varsa kullandığınız aşılara güvenmeyin

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12