TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba. Çalışıyordum işten ayrıldım. Şimdi iş arıyorum önlisans mezunuyum. Çevrem rahatsızlıklarım için rapor alırsam kpss den atanabilirsin dediler. Ama hiç bilgim yok. Yardımcı olurmusunuz.
    10 yıl önce beyin ameliyatı geçrdim tümör vardı. . Bi kısmı alındı sadece riskli yerdeydi. Patoloji 2. Derece çıktı. İyi huylu ama yerleşimi kötü erde. Ameliyat olunca 1 yıl işyerimde raporum vardı
    Eskiden gelen sağ kol sorunum vardı. Atel kullanıyorjm. Düsmüştüm. En son gittiğimde tenisçi dirseği olmus kronikleşmiş. Özelde belki fizik tesavi alabilrsin dendi ama pahalı gidemedim. Durumu orta şiddette. Sıkma bükme çevirme vs yasak.
    Alerjik rahatsızlığım da var. Haftaya alerji testim sonuçlanacak. Tozlu ortamda çalışamıyorum. İlaç kullanıyorum yıllardır.
    Birde yasadığım bi tramvadan panik bozukluk ve kişilik bozukluğu paronaya şikayetlerim var. Dr ilaç verdi ama kullanamafım. Beyın dr um epilepsi yapar dediğinden.

Sizce heyete girsem sonuc alabilirmiyim.

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:00
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    347
    Verilen Beğeniler
    175

@Krkahmet...hocam belirttiğin duruma göre noröloji ve psikiyatr dan 40 üzeri rapor alırsın gibime geliyor..geçmiş olsun..

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tşk ederim. Kol için de oran verırlermi. Birde nereye gıtmen lazım. Tek tek dra mı gıdıcem yoksa. Tek dr mu. Çünkü muayenelerım farklı hastanelerdeydi.

Üye
    scorp06 Avatarı

Gerçek Adı
    EMRE
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    10

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Krkahmet

Arkadaşım çok geçmiş olsun.Önce Engelli raporu veren hastanelerden birinden 182 aracılığı ile randevu al.Randevuya giderken bütün raporlarını ,Hasta epikirizini,tetkiklerini yanında götür.Son 6 ay içinde çekilmiş en az 4 tane fotoğraf bulundur .Hastaneye gittiğinde sana bir form veriyorlar.O forma hangi rahatsızlıkların varsa yazıyorsun.Onlar seni ilgili bölümlere yönlendiriyorlar.O bölümleri geziyorsun.İlgili bölümleri dolaşıp muayene olup bitirdikten sonra formu aldığın yere geri veriyorsun.Sana gün veriyorlar o gün kurula gidiyorsun ve sonra raporun çıkıyor.Ben kuruldan 1 hafta sonra raporu aldım.Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinden.Sağlıklı günler dilerim.Saygılarımla

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@scorp06
    Öncelikle detaylı yazmışsınız çok sagolun.
    Affınıza sıgınarak bikac sorum daha olacaktı. Dun forumu baya gezdım. Sanırım rapor 1 yıllık verılıyor. 2020 mayıs da ekpss acıklanacagını varsayarsak n zaman rapor için gıtmelıyım. Bazıları % 60 raporum 30 a dustu yazmış yenılerken.

Eğer şimdi hastaneye gıder ekpss gırersem seneye agustosa kadar alım olmazsa raporumun senesı dolacagı için puanım yanar mı.

Üye
    scorp06 Avatarı

Gerçek Adı
    EMRE
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    10:17
    Yaşadığı Yer
    ANKARA
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    10

@Krkahmet

Rica ederim.Raporun süresini kurul belirliyor. yıllık olacağının garantisi yok.Belki 2 belki 3 yıllık belki süresiz olur.O yüzden kurula girmeden birşey söylemem zor.Benim raporum süresiz olacaktı çünkü hastalıklarım kronik ancak psikiyatri 1 sene kontrol yazdığı için etkisi olmasada oran vermesede onun yüzünden 1 sene oldu.Ama süresi bitimine yakın tekrar başvuracağım o zaman süresiz olacak yüksek ihtimalle.

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@scorp06
    Geçmiş olsun size de. Bana vakit ayırıp yazdıgını için çok sağolun.

Umarım şikayetlerim için 40 oranını alabilirim.
    Tek umudum o

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    347
    Verilen Beğeniler
    175

@Krkahmet..hocam rapor süreleri için kesin bir kriter bile yok zaten..hastalığı çok önemli olanlara bile süreli verilebiliyor,ama senin durum her halde emeklilik için değil kpss yani iş hayatı için sanırsam?..yani sen ne kadar uzun süreli alırsan senin için kardır ama 3 ama 5 yıl...kolay gelsin geçmiş olsun..elinde hastalıkların ile ilgili ne varsa götür ilaç epikriz tomografi film vs....

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok saolun. Evet kpss için. Özelde işe girince evraklarda rahatsızlıklarım çıkıyor. Hali ile onca işsiz varken işverende riske girmiyor. Raporun varmı diyor.

Ameliyatımla ilgili patoloji raporu epikriz tüm mr cd mevcut.
    Kolumla ilgili de mr ım var. Ama doktorun dediği tenisçi dirseği tanısı sadece e nabız da görünüyor. Oyle bi kağır vemedi hiç

Psikiyatri ve nöroloji kayıtlarımda e nabızda yazıyor onlarında kagıdı yok. Sorun olurmu
    @deathless

Üye
    ademc Avatarı

Son Giriş
    15.09-2019
    Saat
    09:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@scorp06

Sayın scorp06,cevabınız için teşekkür ederim.

Üye
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    347
    Verilen Beğeniler
    175

@Krkahmet...çoğu şirket ve hastahane e-sistem den görüyor artık her şeyi sıkıntı olmaz bence..

Üye
    amicable Avatarı

Son Giriş
    03.12-2019
    Saat
    12:50
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    14

bende 12 yıl önce beyin ameliyatı oldum. sizede bir tıp fakultesinden rapor verirler

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaslar beyın tumorunde ıyı hıylu ise oran çıkmıyormuş dıye bi yazı okudum öyle mi? Sadece ameliyat için verılıyormus sanırım. Kafada olusan girişim yerı defektı için

Üye
    Krkahmet Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba. Bugun kurula girdim noroloji. Üst ekstremite sağ sol 4/5 alt ekstremite sağ sol 4/5 verdi bu nedemek

Birde fizik tedavi doktoru beyin cerrahisi doktorunun görüsü uygundur dedi. Beyin cerrahisi 20 oran verdi. Fizik de 20 mi oluyor bu mantıkla. Bilenler yazaraa sevinirim.

Üye
    Akman1981 Avatarı

Gerçek Adı
    Tevfik
    Son Giriş
    08.12-2019
    Saat
    06:42
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bana nöroloji vermedi fizik tedavi verdi %17 sizden daha kötü ve miyopati tanısı olduğu halde yinede bir heyete girip sonucu beklemek lazım 2556ac7a65289f407f39bdad4589e3a6 - Beyin tümörü sebebiyle ameliyat geçirdim. Engelli raporu alabilir miyim?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 1 / 2 12 SonSon