Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba arkadaşlar, benim sağ gözümde kaymadan dolayı göz tembelliği oluştu ve yüzde 30 gibi görüyor sanıyorum. bunun bana estetik açıdan bir sakıncası yok fakat tek gözle idare etmek kısa sürede yorgunluk, baş ağrısı vs.. yol açıyor. öğrenciyken çabuk yorulurdum çalışırken..
    peki asıl sormak istediğim tesadüfen göz tembelliği olanlar için sağlık raporu alınabileceğini okudum nette. ama bu raporun tam olarak bana bir faydası olacak mı? bu konu hakkında bir bilginiz var mı.?

üniversite mezunuyum. ben göz tembelliğinin engelli olmayı gerektiricek bişey olduğunu hiç düşünmemiştim. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim..

Üye
    hakanarslan Avatarı

Gerçek Adı
    Hakan
    Son Giriş
    29.08-2014
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Denizli/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Seni yanıltmayayım arkadasım ama bıldıgıme göre yenı yasada % 15 olması lazım.
    Ki, tek gözün tamamen kör olması halinde bile zaten %25-30 rapor veriliyor. Ve bu kişiler sakat statüsünde sayılmıyor... Yani bir gözün tembelliği için sakat statüsünde sayılacak kadar oran verilmez.