TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Yasaklı Üye
    Eserin79 Avatarı

Gerçek Adı
    Ersin
    Son Giriş
    25.11-2019
    Saat
    12:12
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    175
    Verilen Beğeniler
    102

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Aynen Batuhan birde burada ne oran alırım demek yanlış bazı durumlarda Bi sağlık kurulunun 35 başka kurulun 80 verdiğinide gördük burada

Üye
    HataySpor1967 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2019
    Saat
    14:56
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@sweet guy

Abi sen mevzuyu bir türlü anlayamadın ki
    Bak senin yorumunun üzerinde ki yorumlara istersen. Adamlar neler yazmışlar.
    Ben bu aşağıda ki şeylerden ne oran alırım tahminen dedim başkan

hidradenitis süpürativa
    (koltuk altım da sürekli oluşan ağrılı ve ateşli apseler. Hareket kısıklığı ve ağrı yapıyor. Herhangi bir tedavisi yok tıp da. Tıbbi adını yazdım ben sizlere. Türkçe de halk dilinde köpek memesi deniliyor. Bu apseler sürekli olarak saç diplerim, koltuk altım, kasık bölgem, ense bölgem de tekrarlıyor)

Her iki ayak düz taban. Ayak 2. Parmaklar da şekil bozukluğuna bağlı çekiç parmak deformitesi mevcut. Ek olarak ayak tabanımda ki tarak kemiklerinde (metatars bölgesinde) şiddetli ağrı var. Ayrıca halluks valgus denilen ayak baş parmağında kemik çıkıntısı var. Uzun süre yürüyemiyorum, ayakda duramıyorum. Sürekli şiddetli ağrılar var. Kompleks bir durum dediler, ameliyat edemedi hiç kimse.

Psikolojik olarak devlet hastanesinde depresyon, özel klinikler de borderline tanısı ile 1.5 yıl ilaç tedavisi gördüm. Aşırı derecede sinir var, ilaçlar ile düzelme olmadı. Sinirlerimi kontrol edemem sebebiyle basit yaralama olayından mahkemelik oldum birini darp edip. Rahatsızlığım da herhangi bir düzelme olmadı

Üye
    uncelim Avatarı

Gerçek Adı
    muammer
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

@HataySpor1967
    hastalıklarının hangi oranda olduğunu bakıp araştır tam olarak,sonra da git doktora bende bu rahatsızlıklar var bunlar da raporların dersin oran verir senin baktığınla uyuşup uyuşmadığını da görüp öğrenmiş olursun. bilgisayara işliyorlar (nacizhane sor doktora) ve oran alabileceğini düşünüyorsan saygı ve sevgi çerçevesinde oranı söyle doktora.
    inan bazı doktorlar oran falan bilmiyor.
    ben %28 ile başladım aynı hastalıktan başka hastaneden 6. kez girmemde %67 aldım. formülü ise hangi hastalığa hangi oran verilir onu bilmen.
    geçmiş olsun.

Üye
    HataySpor1967 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@uncelim

Muayene olurken bende bu rahatsızlık var, şu oranı vermeniz mi lazım diyeyim hocam? Ters tepmezler mi? Ben bu ülkede ki sağlık sisteminden bir şey anlamadım. Askerlik dönemi de rahatsızım dedim kimse iplemedi, elverişli dediler. Askerliğin 9. Ayında aynı doktor seni askere bu halinle kim aldı feci, muaf olman lazım dedi. Beni askere alırken elverişli yazısının altında ki imzasını görünce de şaşırdı tabi. 9 ay boşu boşuna eziyet ettiler asker de.
    A şehrinde oturan kişiyle B şehrinde oturanın rahatsızlığı aynı.
    A şehrinde li %66 alıyor, B şehrinde ki %32 almış. İtiraz edince de tepki görmüş bir forumda okumuştum.

Pskiyatri de 3 doktora gittim
    Biri borderline kişilik bozukluğu dedi
    Biri Major depresyon dedi
    Diğeri de depresif atak dedi
    Bir ara cinnet gecirip istemsizce evi resmen yıktım. Polis geldi ambulans geldi aldı beni hastaneye götürdü. Doktor rapora hafif depresif atak yazdı. Polis de doktora işinize karışmak gibi olmasın ama bu çocugun ki hafif ise bu rahatsızlığım orta ve ileri seviyesi nedir dedi, doktor iplemedi
    Sürekli cinnet geçirip insanlar ile kavga ediyorum. Sabıka kaydım oldu birini darp ettim basit yaralamadan. Sürekli huzursuz ve mutsuzum. Sürekli öfkeliyim. Herşeyi takıntı yapan biriyim. Dünya kadar ilaç içtim düzenli ama fayda görmedim. Yani bana pskiyatri %40 vermiyor ise dükkanı kapatsınlar!

Sisteme bak ya! %40 ise engellisin. %30 çıkarsa ne olacak engelsiz mi olacağım devlete göre? Ama hayat şartlarında engelli olacağım. İş konusunda, sağlık konusunda engelli olacağım. Çevremde de 3 defadır heyete girip %37 de kalan var. %3 oran eksik diye engelli sayılmıyor! Ne diyeyim bilmiyorum.

Üye
    uncelim Avatarı

Gerçek Adı
    muammer
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:46
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @HataySpor1967
    bende 5 ay yaptım seni nasıl aldılar dediler. bazı doktorlar oran vermiyor hatta oranların yazdığı çizelgenin bile yerini bulamıyor odasında. kendin iyice araştır git nazik bir şekilde ne oran verdiğini sor terslerse de yapacak pek bir şey yok ben çok kavga ettim doktorlarla. % 50 oran verdiler itiraz edeceğim dediğimde hastanedeki görevli sapasağlam gözüküyorsun %50 oran almışsın daha neye itiraz ediyorsun ki diyor.
    o yüzden bu hastane işlerinde tırnağın varsa başını kaşı.

Üye
    HataySpor1967 Avatarı

Son Giriş
    19.04-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Hatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @uncelim

Haklısın hocam
    Ben pskiyatriden oran alırsam iş verenler sorun çıkarır iş vermez kimse diyor
    Doğru mu

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12