TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 789101112131415 ... SonSon
Toplam 235 mesajın 151-165 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    serchar Avatarı

Gerçek Adı
    burak ay
    Son Giriş
    28.05-2021
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    yani pisikiyatriden vergi indirimi alan bu indirimden faydalanır ama emeklilik için geçerli olmazmı ne demek istiyor %40 üstü 3 derece pikisiyatri rapor olan kişi artık bundan yararlanamayacakmı

Askıda Üyelik
    deathless Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    yalnızlar bulvarı
    Alınan Beğeniler
    500
    Verilen Beğeniler
    246

Zaten Değerlendirdiniz! 3
    yani kısaca diyorki devlet,ben seni erken emekli etmiş olabilirim ama normal emekliliğin gelene kadar da yakana yapışırım!

Üye
    serdar uluöz Avatarı

Son Giriş
    14.01-2020
    Saat
    14:01
    Yaşadığı Yer
    ısparta
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

hiç bir değişiklik yok ssk istediği zaman kontrole göndere bilir isterseniz sürekli olsun veya süreli olsun işkenceye devam sadece araya psikiyatri % 65 girmiş hiç bir değişiklik yok eziyetten başkaa hastaneler saten tıklım tıklım dolu debelenmeye devam
    Konu serdar uluöz tarafından değiştirilmiştir (22.02-2019 Saat 15:32 ). Gerekçe: yazım yanlışı

Üye
    serchar Avatarı

Gerçek Adı
    burak ay
    Son Giriş
    28.05-2021
    Saat
    00:28
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    10
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    sıkıntı yok kazalımış haklar 15.maddede belirtiyor 2002 öncesi olanlar için geçerli aynı şekilde haklarımız gene korunuyor isterse hastaneye çagırır veya sevk eder gerçekten durumun aynı tanı üzereyse aynı koşullar devam eder

Üye
    derbo78 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    25.08-2021
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

@gabriel pasternak

Sosyal yardım kanununu rahmetli erbakan hocamız çıkardı ve aylık asgari ücret tutarında maaş bağladı engellilere..ondan sonra gelen hukumetler bu maaşları düşürdü şuan erbakan hükümette olsaydı En düşük engelli aylığı asgari ücret tutarında olacaktı..şimdi 480 tl engelli aylığı hakmı bu

Üye
    hnr Avatarı

Son Giriş
    30.11-2021
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    53
    Verilen Beğeniler
    118

@gabriel pasternak

siyaset yapma diye başlayıp kendin siyaset yapıyorsun. öncelikle şunu kafana sok. insanlar eleştirme, düşüncelerini aktarma hakkına sahiptir. kimsenin bu hakları kısıtlamaya haddi yoktur. kimseyi nankörlükle suçlayamazsın, verilen yardımlar kimsenin babasının malı değil, bu halkın verdiği vergidir. bu nedenle hiç bir siyasi partiyle alakası yoktur, bunlar kanunen kazanılmış haklardır, tüm dünyada benzer haklar vardır, bazı haklar kabul ettiğin uluslar arası anlaşmalardan gelir, siz sanki birileri cebinden çıkarıp bize harçlık veriyormuş gibi konuşuyorsunuz, bu kimsenin bizlere lutfu değil! bir haktır. son 16 yılda çok şey değişti, hayatınıza giren her yeniliği bir siyasi partinin size lutfuymuş sanıyorsunuz. bu gün gelinen durumda torpili görmeyip, geçmişte torpil vardı demek için insan biraz düşünür, utanır! maaşlar arttı diyorsun, enflasyondan haberin var mı? diğer insanlarla engellilerin aldığı maaş oranları adil mi? maaşlar alım gücüne göre hesaplanmalıdır, ben geçmişte düşük maaşla aldıklarımı şimdi daha fazla maaşla alamıyorsam bu nasıl artıştır?

Üye
    derbo78 Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    25.08-2021
    Saat
    00:36
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    27
    Verilen Beğeniler
    4

@hnr

Ya aslında senle çene yorma ya bile değmezsinde yinede söyliyim 16 yılda ne değişti bide bakam satılmayan fabrika kaldımı.üretim.çiftçilik yandaşlık yapa yapa ülkede enflasyon tavan yaptı.şimdide 80 lere geri döndüler soğan patates kuyrukları başladı..Daha ne konuşuyorsun

Üye
    yorgun973 Avatarı

Son Giriş
    20.05-2021
    Saat
    22:47
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb arkadaşlar yazacaklarımla ilgili bana yardımcı olursanız sevinirim diyabet tansiyon ve stent den dolayı 2008 yılında aldığım sürekli ibareli raporum vardı sonrasında bypass ameliyatı oldum ve yeni vuku bulan hastalığımdan dolayı sağlık müdürlüğü kanalıyla itiraz etmem gerekir denildi bende itiraz ettim 2.hastaneye hakem hastanesi olarak gönderildi %49 ve sürekli olan raporum 2 yıl süreli ve kollestirolden 6 puanlık artışla %55 oranla adresime yollandı baypass olmama ve stent olmasına rağmen bu karar doğru bir kararmıdır.Oturan boğa kardeşim.

Ve ayrıca hastaneye itiraz dilekçesi oradaki memur bypassa %30 vermişler stent oranı değiştirmez gibi bişey söyledi stent olan damarlar bypass dışındaki damarlar yardımlarınızı rica ediyorum

Üye
    Ogorken Avatarı

Son Giriş
    02.12-2019
    Saat
    00:23
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

@toprak1453 benim raporum %50 ve onayladindi Ekim ayında. 16 yıl dolunca emekli olabilirsiniz dediler. 6 ay sonra surem doluyor ve dilekçe verecektim. Hastaligim tedavisi olmayan crohn hastalığı ve oranlarda hiçbir değişim yok. Ankara SGK ya Eylül'de emeklilik isterken mevcut raporum geçerli mi diye sordum ancak ne yazık ki olumsuz cevap verdiler.yani benim hastaligim tedavisi yok yeni yönetmelikte oranlar değişmedi ancak yeniden rapor almam gerekecekmis.kisacasi önceki onaylanan rapor bir işe yaramayacak yani. Hastalik aynı oran aynı neden bir daha rapor alacam çok anlamsız. Kısacası hayrimiza bir iş yapmadıkları belli zaten. Hasta engelli halimizle uğraş dur. Böyle kanun duzen mi olur? Hastanelerde rapor almak için çile çekmek kolay mı sanıyorlar? Neden bir vatandaş olarak hep biz mağdur oluyor anlamıyorum? Kendi çıkardıkları yönetmeliği kendileri bir kaç yılda bir değiştirip tekrar rapor istiyorlar! Bir de kazanılmış hak diye madde koyuyorlar anlamsız şekilde. Kısacası raporlar geçersiz ve kurumlar yeni yönetmeliğe göre tekrar rapor isticek belli oldu.

Bu durumda senin raporun ve emekli olabilir yazin da geçersiz oluyor.benimle aynı durumda olduğun için. Bizim hastalığımiz sebebiyle yeniden rapor alırız ancak bize çile cektirecekler yeniden ne yazık ki

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    81

@Ogorken

Cevabı paylaşmanız mümkün mü? Bence yeni rapor almanıza gerek yok.İşi bilmeyen bir memur cevap yazmıştır.2008 öncesi memur olduğunuz gözardı edilmistir.Raporu hiç onaya göndermediğimizi düşünelim.Elimizdeki mevcut raporla tekrar basvursak yeniden mi rapor alın diyecekler.Kurumun yeni rapor isteme hakkı var ama bunun gerekçesinin olması gerek diyor yönetmelik

Görüş istemek hataydı aslında.Çünkü elimizdeki raporu bunlara vermiş olduk.

İşin aslı emekli olacağınız zaman belli olur.

Üye
    Ogorken Avatarı

Son Giriş
    02.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

@login ben resmi olarak sormadım telefondan sordum. Cimere başvurdum resmi olarak artık. Bakalım cimerden ne gelecek? Ama bana söylenen bu. Mantık arama kardeş zira mantık ülkemizde hangi alanda varki? 3-5 yılda bir yönetmelik değişir mi değişiyor işte! Kazanılmış hak falan filan hikaye bu ülkede.Eyt mağdurları ise girdiğinde yasal olarak 20-25 yılı doldurduklarında emekli olabilirken kanunu geriye doğru isletiletip mağdur etmediler mı insanları? Kanun adalet kimsenin umrunda değil valla.Altta kalanın canı çıksın mantığı var bu ülkede

Üye
    login Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    Tьrkiye
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    81

@Ogorken

Telefondan sorduysanız yüzde yüz (o kadar net konuşuyorum) sallamadır.Çünkü ben de birkac defa konuştum bunlarla.Siz onlardan daha çok şey biliyorsunuz.Bunların gerçekten bir şeyden haberi yok.

Üye
    Ogorken Avatarı

Son Giriş
    02.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

@login Valla artık cimere yazdım.resmi olarak bakalım ne gelecek cvp olarak. Zaten Eylül de dilekçe verince durum tam netlesir.yeniden rapor isterlerse mecburen gidip alacağız ama çile babam çile durumu ne yazık ki. Şimdi kafada soru isaretleriyle 6 ay nasıl geçecek zor valla. Bahtsız bedevilikte üstümüze yok arkadaş

Üye
    zengin15 Avatarı

Gerçek Adı
    uğur
    Son Giriş
    23.04-2020
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    denizli, merkezefendi
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

değerli dostlar sgk nın görüş yazısı olumlu gelenlerden rapor istemesi kadar saçma bişey olamaz,amir hüküm deyip sonrada yeni rapor istemek kanun ve yönetmeliklere aykırı verilen hak geri alınmaz diye biliyorum 100 defa mı rapor alıcaz sürekli verilmiş raporumuza,selametle

Üye
    Ogorken Avatarı

Son Giriş
    02.12-2019
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eyt mağdurları da aynı onalarin da hakkiydi 25 yılda emekli olmak. Ama kanunu geriye döndürerek işlettiklerini unutmayın. O sebeple verilen hak diye birşey yok bu ülkede ne yazık ki

Sayfa 11 / 16 İlkİlk ... 789101112131415 ... SonSon

LinkBacks (?)

1. 21.10-2019, 19:39

Başlığın Etiketleri