TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    EMELLAB Avatarı

Gerçek Adı
    EMEL
    Son Giriş
    26.02-2019
    Saat
    17:19
    Yaşadığı Yer
    ANTALYA
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Öncelikle geçmiş olsun.Bende onkoloji %20 verdi.endokrinde sürekli kullanmam gereken ilaç için %10 verdi.sürekli kullanmanız gereken bir ilaç sözkonusuysa onuda değerlendirebilirsiniz.

Üye
    Devka Avatarı

Son Giriş
    08.02-2019
    Saat
    10:23
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Sürekli kullandığım ilaçlar evet var ama onları söylemeyi hiç düşünemedim , yani o kadar basite alarak değerlendirdilerki herşeyi ilacın geçerli olabileceğini hiç düşünmedim , mesela her seferinde hastanelik olduğum migren krizlerm var onu dikkate almadılar, defalarca fizik tedavi gördüğüm boyun düzleşmem var dikkate almadılar, bilmiyorum benim şansımamı böyle bir heyetle karşılaştım yoksa hepsimi böyle bilemiyorumki

Üye
    Mistirkala Avatarı

Son Giriş
    30.05-2019
    Saat
    01:38
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhabalar. İsmim mustafa yeniyim. Annen tam 62 yaşında ilk sigortalılık giriş tarihi 22-03-2001 ve annemin 4a prim gün sayısı 4014 gün, 4b isteğe bağlı prim gün sayısı 612 gün annem raporlu ve insülin kullanan şeker hastası, aynı şekilde kolesterol hastası, böbrek yetmezliği ve geçen sene kolon kanseri teşhisi konularak bağırsağından 20 cm si alındı. Hastalıklarını bir kenara bırakırsak yaşından sebep çalışma gücü zaten yok, bu hastalıklar ile yüzde kaç malüllük alınabilir? Yada şöyle sorayım annemin emekliye ayrılma durumu varmı? Teşekkürler..
    Konu Mistirkala tarafından değiştirilmiştir (09.05-2019 Saat 02:51 ). Gerekçe: Unuttuğum bişey vardı

Üye
    Poyraz3507 Avatarı

Son Giriş
    02.09-2019
    Saat
    19:29
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba arkadaşlar
    Öğretmenim eşim erken teşhis göğüs hastası kemotrapi bsşladı ben refakatçı raporu için bozyaka ssk hastanesi saglık kuruluna danıştım biz vermiyoruz dedi onkoloji dr veriecek dendi fakat milli eğitim tek onkoloğ raporu kabul etmiyor eşi tedavi gören öğretmen sağlık kurulu raporu ile baş vurur üç ila altı ay refakat izni kullanır diyor ne yapacağımı şaşırdım benden başkada ailede genç yok refakat edebilecek evde ani ateş kusma da hastaneye gitmesi gerekli bir bilen varmı
    Özelden mail olursa daha erken görürüm
    kar.pxxxx@gmail.com

Üye
    Berat1212 Avatarı

Son Giriş
    03.09-2019
    Saat
    14:57
    Yaşadığı Yer
    Bingöl
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Annemde Meme Kanseri 4. Evrede Kemiklere Metastaz yapmış bulunmakta aynı zamanda sağ ve sol mastektomi olmuş(2 göğüse alınmış). 1 kulağı tamamen duymuyor diğer kulağı yüzde yanlızca %25 duyuyor . Rapor almak istiyoruz yüzde kaç verilir ilk kez böyle bir başvuruda bulunacağız yüksek oranda almak için nelere dikkat etmeliyiz 56 yaşında annem

Üye
    suzerk Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    13

arkadaşlar konuyla ilgili yazıyorum; şubat 2019 tarihinde yeni yönetmelik ile onkoloji hastalıkları puanları değiştirildi...yeni yönetmeliğe göre onkoloji tanısı almış herkes ilk 5 yıl %60 (remisyon süresi) ve 5 yıl sonra (remisyon sonrası) sürekli %40 alır...artı olarakta varsa ameliyat organ doku kaybı vs eklenir..kemoterapi vs tarzı agresif tedavilerdede ekstra puan verilir...ben mide tümörü nedeniyle ilk %81(60 onkoloji 50 genel cerrahi ve 5 dermotoloji ) 1 yıl süreli aldım ,sonra itiraz ettim hakem hastahane 64 sürekli verdi(%60 onkoloji,%10 genel cerrahi %5 dermotoloji)….

yani onkoloji hastalarının %40 altına düşme ihtimali arrtık yok....hepinizin bilgisine..

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:54
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@suzerk

ben 2018 de başvurdum troid kanseriydim ameliyat falan oldum tekrar nüks etti bir daha ameliyat oldum troid bezlerim alındı şuan nüks yok. 30 vermişlerdi şimdi başvursam yüksek mi oran alacam ?

Üye
    suzerk Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    13

@Onurkeles

kesinlikle .....sadece onkoloji minimum 40 verir...diğer ameliyat ,tedavi vs hariç....

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

@suzerk
    Birde remisyon nedir? yani ben ilk ameliyatı 2018 haziran ikincisini eylül 2018 de oldum. farkeden birşey olur mu ? ve kaç alırım tahminen ? sadece kanserden

Üye
    cresadur Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    12:55
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Mrb arkadaşlar benimde babam ne yazıkki pankreas kanseri wipple ameliyati ile pankreas dalak 12 parmak tamamen alındı mideninde bir kısmı alındı pankreas olmadığı icin şeker hastası oldu insulin vuruluyor ayrıca yüksek tansiyon var 3 kez kemoterapi 1 kez radyoterapi aldı şuan karin boşluğunda lenf modları mevcut kırmızı reçeteli ilaçlar kullanıyor bizde 17 sine randevu aldik ankara şehir hastanesine sonucu burdan bildiririm onkoloji hastanesi de veriyormuş sanirim ama yeni haberim oldu bakalim

Üye
    suzerk Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    13

@Onurkeles

remisyon hastalık beklemde demek yani hastalık belirtilerinin sönmesi..dediğim gibi en az 60 alırsınız onkolojiden..ameliyatın içeriğini bilmiyorum yani ne kadar doku ,organ kaybı varsa ona göre yönetmelikte bir puanı vardır...yönetmeliği açıp okuyun..onkoloji 60 verir....

Üye
    Onurkeles Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @suzerk

Tamam teşekkür ederim endokrin 10 veriyor troid bezlerim alındığı için

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12